Wobler Zalt 25 cm | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Mówi się szczęście w miłości - jakby szczęście nie było samo przez się pojęciem erotycznym. -Stefan Napierralski


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Spinning, Trolling za sumem
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Wobler Zalt 25 cm

Kylo

Offline

Kupiłem bardzo duży wobler firmy Zalt czy ktos łowił na niego czy były jakieś efekty czy tylko wywaliłem kasę i nie jest za dobry :-) jest duży z kuleczkami w środku i ma dosyć ciekawy kształt więc pomyślałem że fajnie mieć coś takiego a jeszcze fajniej by było na to coś złapać :-) dziękuję za pomoc ;-)
[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_1379021123_6242c.jpg[/img]
 

Jacekl

Offline

Witam nie wiem gdzie łowisz ale chyba tam gdzie ja, jestem z Świętochłowic daruj sobie duże wobki przerabiałem to już kiedyś naj to od 9 do 13 cm jest paru tutaj chłopaków co strugają ja polecam Konrada Bartosika dobra jakość dobra cena tak taka kolejność pogadaj z nim doradzi co i jak chyba ?
 

Konrad Bartosik

Offline

Jacekl napisał(a):

Witam nie wiem gdzie łowisz ale chyba tam gdzie ja, jestem z Świętochłowic daruj sobie duże wobki przerabiałem to już kiedyś naj to od 9 do 13 cm jest paru tutaj chłopaków co strugają ja polecam Konrada Bartosika dobra jakość dobra cena tak taka kolejność pogadaj z nim doradzi co i jak chyba ?


Dzięki za miłe słowa, wiesz z wobkami staram się jak mogę bo ja też chce łowić.
Co do tego zalta to się nie wypowiem bo nigdy nawet nie widzialem jak chodzi. Mogę tylko powiedziec, ze jest mitem to że czym wiekszy wobler to tym wiekszy sum lub wiecej bran, bo przeciez sum to łakomczuch i musi jebnąc w coś konkretnego. Oczywiscie nie znaczy to że na duzego wobka nie walnie jeśli bedzie odpowiednio pracował.
 

Kylo

Offline

Ja jestem z Bykowiny więc Konrad mamy po sąsiedzku :-) mam dosyć dużo różnych woblerów ale jedynie co na nie złapałem to szczupak lub sandacz ale chciałbym też złapać ładnego suma :-) i tu chyba by trzeba jakiegoś dobrego woblerka na tą piękną rybkę zauważyłem że na średniej wielkości około 9 cm łowią dosyć pokaźne byczki więc tu chyba zasada czym większy wobler tym większa rybka nie działa :-) a tego kupiłem z myślą o testach i próbie złapania czegokolwiek na niego było by ładnie dosyć fajnie pracuje i hałasuje, jeśli chodzi o zbiorniki to jak na razie dziećkowice i Świerklaniec i to albo rzuty z łódki albo trolling . Konrad jeśli masz na zbyciu jakiegoś wystruganego na sumika chętnie odkupie po sąsiedzku ;-)
 

Konrad Bartosik

Offline

Kylo napisał(a):

Ja jestem z Bykowiny więc Konrad mamy po sąsiedzku :-) mam dosyć dużo różnych woblerów ale jedynie co na nie złapałem to szczupak lub sandacz ale chciałbym też złapać ładnego suma :-) i tu chyba by trzeba jakiegoś dobrego woblerka na tą piękną rybkę zauważyłem że na średniej wielkości około 9 cm łowią dosyć pokaźne byczki więc tu chyba zasada czym większy wobler tym większa rybka nie działa :-) a tego kupiłem z myślą o testach i próbie złapania czegokolwiek na niego było by ładnie dosyć fajnie pracuje i hałasuje, jeśli chodzi o zbiorniki to jak na razie dziećkowice i Świerklaniec i to albo rzuty z łódki albo trolling . Konrad jeśli masz na zbyciu jakiegoś wystruganego na sumika chętnie odkupie po sąsiedzku ;-)


Hi hi to chyba z Jackiem jestescie po sąsiedzku: ), ja jestem z WLKP. Patrzylem w necie tego zalta. Powinno coś wziąć na niego, mocno kolebie i chyba głeboko nie zejdzie, raczej pod szczupaka. Wobki będą na wiosnę maj, czerwiec, chyba starczy dla każdego. Tych wód co wymieniłes wogole nie znam. Dzieckowice to czyba zaporowka, wody stokajce, kieruja się swoimi prawami. W tym sezonie, wiecej czasu poswiece na jeziora, o wiele trudniejsze niż rzeki, jakies doswiadczenie juz jest i wobki też sie robia jeszcze inne niz do tej pory. Mysle że coś sie połowi
 

Jacekl

Offline

Myślałem ze na Odrę pod Kędzierzyn jeździsz nie żebym był pesymistą ale zaporówki sobie tez daruj u nas dodaje u nas na Sląsku to tylko wisła albo odra duże woblery coś tam łowią ale nie ma powtarzalności tu jakis wobler 25 cm moje początki forumsumowe.pl/h/fshzw_sum_503_837ef.jpg
 

Kylo

Offline

Faktycznie pomyliłem jednak Konrad mamy trochę daleko heh to Jacekl my jesteśmy po sąsiedzku heh ale nic się nie stało ;-) na Wiśle albo tak jak piszesz pod Kędzierzyn-Koźle na Odrę to bym się chętnie wybrał to jest chyba jeszcze nasze PZW okregu katowickiego czy już opolskie ? Wiesz nie mam doświadczenia łowienia na rzekach ale chciałbym w tym roku zacząć więc będzie to dla mnie coś nowego ;-) a w których miejscach tam jest fajnie połowić ? No i powiem Jacekl piękny sumik na woblerka ;-) kto wie może też będę mógł się jakimś pochwalić jak złapie :-)
 

Kylo

Offline

Mam pytanie znalazłem z Decathlon dosyć ciekawy woblerek czy ktoś łowił na coś takiego ? Tu link do tego wobka https://www.decathlon.pl/lud-45-brown-tiger-id_8324272.html
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Mann's wobler Spinning, Trolling za sumem 59 04 marca 2018 12:00
Da się zrobić wobler z silikonu? Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 5 11 stycznia 2015 12:14
sprzedam wobler Józka Pojedynca Sprzedam sprzęt wędkarski 1 03 września 2014 10:11
wobler Rapala DT-20 Sprzedam sprzęt wędkarski 3 11 stycznia 2014 20:30
Jak zrobić własny wobler Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 3 13 grudnia 2013 19:08
Wygenerowano w sekund: 1.54
51,486,197 unikalne wizyty