Zasilanie...komórki | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bóg stworzył kobiety bez poczucia humoru – w rezultacie potrafią one tylko kochać mężczyzn, zamiast śmiać się z nich. Ingmar Bergman


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy,
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Zasilanie...komórki

Przemyslove

Offline

Nie wiem, czy to dobre miejsce na pytanie, ale planuje w sezonie zasiadki na pontonie. I pomyślałem, że warto by pomyśleć o dodatkowym ładowaniu telefonu. I tu pytanie. Mają koledzy jakiś patent na podłączenie telefonu do zasilania z akumulatora od silnika elektrycznego ?
 

Dariusz Kucharski

Offline

A poco kombinować wystarczy zakupić power bank i po problemie wydatek nie duży, ja mam i często jest przydatny Okok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Jacek Gebala

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

A poco kombinować wystarczy zakupić power bank i po problemie wydatek nie duży, ja mam i często jest przydatny Okok


No właśnie pozwolisz Darek że trochę "rozwinę" - składany panel solarny i powerbank/power monkey. Ten ostatni można ładować z prądu i przez panel. A panel może tez bezpośrednio ładować komórkę i coś innego. U mnie służy jeszcze do ładowania latarek czołowych. Okok
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Dariusz Kucharski

Offline

I proszę, jak to na forum problem szybko i fachowo rozwiązany Oklaski
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Bartekp

Offline

A podłączenie samochodowego gniazda zapalniczki do aku odpada? Sam się nad tym zastanawiam i chyba powinno działać?
 

moskwa49

Offline

Plus z kabla do + w aku i masa z kabla do - z aku i już, ale obciaża dodatkowo akumulator.
Panel to świetna sprawa
....z fartem
 

Przemyslove

Offline

Powerbank to fajna opcja, ale...
kosztuje dodatkowo,
powerbank tez trzeba ładować, poza akumulatorami, i bateriami o których muszę pamiętać. Ponawiam pytanie.
 

keybet

Offline

Jak nie power bank to stabilizator napięcia który zmniejszy ci z 12v na 5v
Moduł stablizatora LM7805 - 5,0 V z bezpiecznikiem 500 mA - MOD-06/5V
https://botland.c...-065v.html
z jednej strony kabelki do aku a z drugiej kabelek do telefonu
 

Janusz Golebiewski

Offline

Jeśli masz ładowarkę samochodową do telefonu to możesz ją wykorzystać do podłączenia pod akku na pontonie. Wystarczy dokupić gniazdo zapalniczki montowane na przewodzie i np krokodylki do podczepienia na zaciskach akku. Warto w szeregu w zasilaniu zastosować diodę która zabezpieczy ładowarkę przed spaleniem gdy zamienisz przypadkowo plus z minusem.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zasilanie/Ładowanie Łodzie, pontony i inne środki pływające 11 05 kwietnia 2015 21:59
Zasilanie laptopa w plenerze Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 45 22 kwietnia 2014 19:05
Zasilanie do echosondy Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 18 lipca 2013 10:55
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,303,562 unikalne wizyty