Pierwszy namiot | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Czym jest człowiek, jeśli dlań dobrem i wartością czasu jest sen i pokarm? Bydlęciem — i tyle. Autor: William Shakespeare


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Pierwszy namiot

Michal Wilk

Offline

Witam noszę się z zamiarem zakupu namiotu i będzie to mój pierwszy namiot. Przeglądając oferty znalazłem 2 namioty które mnie zainteresowały:

- Pelzer Portal Dome

Wymiary: 305 x 385 x 175 cm
Wymiary opakowania: 107 x 27 x 27 cm
Hydrostatyczny 8000mm Head (z Winter Skin)
Zdejmowane wytrzymała podłoga PE / 520g / m²
Waga 16 kg.
Tkanina: 90% poliester, 10% PVC
www.askari.pl/design/_gallery/_orginal/5981.jpg
www.fishingtackle24.de/images/thumbnail/produkte/xlarge/2D-G-300-090-OPEN.jpg

- Tandem Baits - Phantom Big One

- wymiary: dł. 360cm/ szer. 370cm / wys. 180cm
- materiał Duranylon 210DX2 o wytrzymałości 5000mm słupa wody,
- mocna podłoga z użebrowanej tkaniny PVC dopinana na rzepy,
tandembaits.com/media/catalog/product/cache/3/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/b/i/bigone-008.jpg
tandembaits.com/media/catalog/product/cache/3/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/b/i/bigone-095.jpg
tandembaits.com/media/catalog/product/cache/3/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/b/i/bigone-016.jpg


Szukam dużego namiotu żeby było wygodnie w dwie osoby. Czasami na ryby pojadę z żoną i dzieckiem, więc muszę mieć miejsce żeby zmieścić łóżko jakiś stolik, materac(140x190) i jakieś graty. Namiot raczej bez narzuty gdyż będzie używany głównie maj - wrzesień/październik.

Czy ktoś miał do czynienia z tymi modelami, a może macie jakieś inne propozycję( jak będą takowe to proszę z jakimś komentarzem). Chętnie też się dowiem na co zwrócić uwagę kupując namiot.
 

Grzegorz Petryna

Offline

To ja Ci polecam Anaconda Moonbreaker II Extension, mam go już 3 sezony. Niesamowicie pojemny, łatwy w rozłożeniu i wygodny. Można z niego zrobić jednoosobowy jak ktoś chce. Jedyny minus to długość transportowa, ale z całego serca polecam.

Zajrzyj tutaj: http://www.forums...ad_id=5722
 

daddax

Offline

Kolega zakupił i zachęca mnie do zakupu namiotu, którego de facto jeszcze nie rozkładał tzn.ANACONDA AIRBORNE 769.00 PLN ,obniżka z 1 300.00 PLN. Duża promocja. Czy ktoś,coś w kwestii tego namiotu ma jakąś świadomość. Mi chodzi o w miarę przestrzenny namiot na dwie osoby.Rzeczony kolega mieszka kilkadziesiąt km. ode mnie i jakoś nie chce mi się specjalnie jechać.
 

Michal Wilk

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

To ja Ci polecam Anaconda Moonbreaker II Extension, mam go już 3 sezony. Niesamowicie pojemny, łatwy w rozłożeniu i wygodny. Można z niego zrobić jednoosobowy jak ktoś chce. Jedyny minus to długość transportowa, ale z całego serca polecam.

Zajrzyj tutaj: http://www.forums...ad_id=5722


Grzegorz ja również się mu przyglądałem bo ma wiele dobrych opinii ale jest on dla mnie za mały po prostu... wgłębiając się w temat dowiedziałem się, że mimo podobnych rozmiarów namioty różnią się powiedzmy "pojemnością" ze względu na pochyłość ścian względem podłogi oraz samą bryłą. I o ile teoretycznie mógłbym tam zmieścić Materac sporych rozmiarów i łóżko i jeszcze stolik o tyle praktycznie bym tego nie wykonał.

Czytając i szukając opinii na temat namiotów i samych firm oraz serwisach po zakupowych zainteresowany jestem zupełnie innym namiotem niż początkowe dwa które miałem na oku pfft Obecnie wybór padł na FOX Royal XXL i mimo że jest mniejszych rozmiarów niż TB to właśnie bryła i niemal pionowe ściany powodują że jest bardziej "pojemny".

PS. To chyba tych moonbreaker-ach był problem z niedopasowaną podłogą ?? Dobrze pamiętam bo naczytałem się tego sporo pfft
 

Konrad Grabowski

Offline

Michał zobacz sobie namiot: Anaconda Cusky Dome 190. Dobry gigant. Siedziałem w nim dwa miesiące całe na rybach i rewelacja. I ostrej burzy się nie boi wbrew swoim rozmiarom. na 3 osoby i całe klamoty jak najbardziej. Ja śpię ze swoją dziewczyną na łóżku 120 cm szerokości i jeszcze moj ziomek z boku spokojnie kima. tak jak pisałem wszystkie graty w środku i mimo to poruszasz się swobodnie po środku. Koszt około 1200 zł. Rozmiar sprawdź sobie w necie dokładnie. W razie pytań pisz UsmiechPolecam serdecznie! Usmiech
 

Rafal Trajdos

Offline

Również szukam namiotu zainteresował mnie fox royale xxl biwy, oglądałem go i robi wrażenie (kolos) tylko ta cena.....
 

Michal Wilk

Offline

Konrad a masz może jakieś fotki jak to wyglądało w środku pfft ?? Ciekawe czy na targach w poznaniu będzie gdzie obejrzeć te namioty które chodzą mi po głowie pfft
 

Konrad Grabowski

Offline

Michal Wilk napisał(a):

Konrad a masz może jakieś fotki jak to wyglądało w środku pfft ?? Ciekawe czy na targach w poznaniu będzie gdzie obejrzeć te namioty które chodzą mi po głowie pfft




privUsmiech
 

jaroslaw troch

Offline

Namierzylem fajny namiot na brytyjskiej stronie, maja mi go przyslac w przyszlym tygodniu. Gosciu zgodził sie go puscic za 330 funtow.

http://www.bivvies.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/d/s/dsc_0126_1.jpg
 

jaroslaw troch

Offline

Namierzylem fajny namiot na brytyjskiej stronie, maja mi go przyslac w przyszlym tygodniu. Gosciu zgodził sie go puscic za 330 funtow. DIMENSIONS 310(W) x 390(L) x 184(H) cm (5'11 approx) 10.000mm z narzutą 20.000mm

http://www.bivvies.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/d/s/dsc_0126_1.jpg
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Namiot i centralka Pozostałe wyposażenie wędkarza 2 29 grudnia 2018 23:09
Mój pierwszy sum Łowienie sumów na grunt 2 29 lipca 2018 20:57
Pierwszy ponton... Łodzie, pontony i inne środki pływające 8 05 lipca 2018 19:41
Pierwszy multiplikator. Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 7 18 września 2017 21:09
Pierwszy spinning. Prośba o poradę. Wędziska spinningowe na suma 2 22 lutego 2017 23:48
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,482,109 unikalne wizyty