Humminbird Helix 7 SI GPS Combo | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kto sieje zło, zbiera nieszczęście. -Salomon


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy,
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Humminbird Helix 7 SI GPS Combo

Artur Betcher

Offline

Jarek jak byleś u mnie to mieliśmy z nią problemy, jak teraz?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Jarek jak byleś u mnie to mieliśmy z nią problemy, jak teraz?



Tak były problemy co do łowienia na werta to fakt, do tej pory Arturze nie miałem możliwości poświęcić jej czasu odnośnie tej metody, jeżeli chodzi o łowienie stacjonarne pływanie szukanie, obrazowanie jest super, myślę że w tym roku jak uda mi sie zjechac do kraju na urlop to pobawię sie jeszcze może będzie kwestia odpowiedniego miejsca na montaż jak nie da sie trudno odsprzedam i zainwestuje w inną.Usmiech
forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20160708_wa0019_26792.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20170409_123020_5866a.jpg
 

schneider

Offline

Jaki akumulator do Humminbird Helix 7 SI GPS Combo ? Mam silnik zaburtowy 6 ps z ładowaniem. Czy potrzebny jakiś bezpiecznik ?
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sprzedam Echosondę HUMMINBIRD HELIX 7 DI- GPS Sprzedam sprzęt wędkarski 1 11 lipca 2017 21:26
Kupię echosondę Humminbird Piranha Max 160 Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 4 15 sierpnia 2016 00:55
humminbird 997c si Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 3 06 sierpnia 2016 20:20
Kupię echosondę Humminbird lub Lowrance Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 2 15 marca 2016 12:04
Humminbird 788 nie widac przynęty Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 4 15 sierpnia 2015 16:29
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,294,720 unikalne wizyty