Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Cudownym środkiem upiększającym jest codzienne uprawianie seksu. Autor: Shannen Doherty


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł

piotr2210

Offline

Ok Jarku jakoś to ogarne , dzięki za podpowiedz
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Piotrze, proszę bardzo choć nie ma za co, a wygląda na to że nie ma tu na forum ludzi korzystających z tego kołowrotka więc wizyta w sklepie to moim zdaniem najrozsądniejsze rozwiązanie, albo zmień kołowrotek jeżeli to możliwe oczywiście, ja teraz na Pena 950 ssm nawinąłem 260 m pletki Zecka 0,55 ,Nawijane było z licznikiem więc wiem to dokładnie, ale niektóre plecionki lubią być przegrubione i można się zdziwić jak spora część pletki zostanie na szpulce wbrew opisom na naklejce plecionki i napisom na szpulach kołowrotków.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Jarek ma całkowitą rację jest duża różnica między tym co jest napisane na odnośnie grubości plecionki a rzeczywistością , właśnie bardzo sie zdziwiłem jak mi zostało sporo plecionki ,a wejść miała cała na kołowrotekwysmiewacz
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Piotr Traba

Offline

Ciekawe czy inne parametry plecionki też są nie do końca zgodne z prawdą - np wytrzymałość.
 

piotrek parczew

Offline

Mam kolegę który ma sklep wędkarski i mówił mi że jest to nagminne że producenci żyłek i plecionek oszukują co do grubości i wytrzymałości jakie podają na opakowaniach. Ja sam osobiście nigdy nie sprawdzałem czy rzeczywiście jest tyle co napisane ,ale myślę że większość z nas tego nie sprawdza, także firmy maja taka możliwość.
 

edi

Offline

Taka jest prawda. Praktyka powszechnie stosowana. Miałem okazję sprawdzić na PP kupionej za oceanem i kupionej w PL. Inna bajka...
 

Michal Wilk

Offline

Prawda jest taka że to co piszę na opakowaniu jest całkowitą prawdą Oczko Tylko trzeba się orientować co jest tam napisane a raczej określone...

Wielu producentów podaję na opakowaniu o wiele zawyżone liczby jeśli chodzi o tak zwaną wytrzymałość, która to tak naprawdę jest maksymalny bezpiecznym ciężarem ryby jaką możemy wyholować(biorąc pod uwagę wiele czynników). Co do grubości też jest różnie jedni podają luźną a drudzy pod obciążeniem. Także nie należy pisać że producenci kłamią tylko to My nie jesteśmy świadomi produktów które nabywamy...
 

edi

Offline

No to wyszło szydło z worka... Nabywanych produktów jesteśmy świadomi ale co do iterpretacji opisu parametrów technicznych produktu faktycznie może być różnie. Niema lekko. Trzeba odrobić pracę domową Oczko
 

Piotr Traba

Offline

Prawda też jest taka że wiele komponentów jest robionych przez kilka fabryk na świecie - o ile dobrze wiem to blanki węglowe robią chyba 3 - cała reszta to osprzęt na kijach a rozstrzał cen jest niesamowity... To samo tyczy haków - mało która firma robi je we własnym zakresie.
 

Holek1982

Offline

hej . na początku witam wszystkich !

co sądzicie o kołowrotku Jaxon Hegemon 700 HFR? mam na nim plecionkę jaxon sumato cat fish 0,50

chciałbym jechać na Ebro w maju , czy się ten sprzęt nadaje ? dzięki
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Kołowrotek Powitalnia sumowa ;) 5 20 listopada 2020 11:13
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Tani kołowrotek Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 2 04 czerwca 2020 08:59
Wygenerowano w sekund: 1.72
51,510,410 unikalne wizyty