Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jestem za, a nawet przeciw. Lech Wałęsa


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 2 gość(ci)

 
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł

Wisniewski Michal

Offline

Westline na moje oko to bliźniak CatRewindera, po zdjęciach już to widać, jednak mniejsza pojemność szpuli i logo Westline zamiast Sanger mogą czynić z niego całkiem dobry kręcioł, sam nad nim myślałem Usmiech
 

Mariuszkk

Offline

Tylko ,że Cat Rewinder nie jest metalowy ,ten niby jest.
 

Kenzo

Offline

Mariusz Kulinski napisał(a):

Westline Sovereing Big Fish -jeśli faktycznie korpus jest metalowy ,to ciekawa propozycja w tym budżecie.

Nie wiem czy sklep internetowy na P******, gafy nie strzelił w opisie, bo na askari nic nie wspomnieli o aluminiowej obudowie Usmiech chociaż troszke podobny do Penna Sargusa
 

Mariuszkk

Offline

Mail lub telefon do Askari i będzie wiadomo Oczko
 

Piotr Traba

Offline

Sanger też w mega fajnej cenie. Poniżej 200 ciężko o dobry, mocny kołowrotek.
 

piotr2210

Offline

Witam co sądzicie kręciołku mistrall odys 6000 ponieważ kupiłem zeszłym roku i myślałem zastosować go do delikatniejszego zestawu .
 

Bartosz Wasielewski

Offline

piotr2210 napisał(a):

Witam co sądzicie kręciołku mistrall odys 6000 ponieważ kupiłem zeszłym roku i myślałem zastosować go do delikatniejszego zestawu .


Przyjęło się, że jeśli ktoś chce zaczerpnąć opini na temat jakiegoś produktu to wrzuca się dodatkowo zdjęcie, jakiś opis Oczko Tak jest łatwiej Okok
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Wisniewski Michal

Offline

Mam Mistrala SeaMaster 6000 i uzywałem go do spina, to bliźniacza konstrukcja i o dziwo bez szemrania wytrzymał sezon kręcenia na cięzkich wobkach pod nurt, z czego raz prawie 8h non stop. Nie złapał luzów, nie szura.
 

piotr2210

Offline

panie Michale pociągnął pan na tym kręciołku jakiegoś suma?pytam ponieważ jestem ciekaw jak się zachowuje pod np. dużym obciążeniem
 

Wisniewski Michal

Offline

Pan to na salonach, Michał jestem Usmiech no niestety, nie do końca bo się spiał, ale w początkowej fazie holu, kolowrotek zachowywał się poprawnie. Przekładnia dostawała w kość przy skręcaniu dużych wobow jak pisałem i to już coś mówi o tej jakości kręciołach.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Kołowrotek Powitalnia sumowa ;) 5 20 listopada 2020 11:13
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Tani kołowrotek Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 2 04 czerwca 2020 08:59
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,490,546 unikalne wizyty