Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kto nie okiełzna rozkoszy, zniża się do zwierząt. -Leonardo Da Vinci


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł

Michal Sip

Offline

Poczytaj trochę, tu masz odpowiedż na twoje pytanie.
http://www.forums...on_hfr_700
 

Holek1982

Offline

dzięki z góry za podpowiedz , czyli ten kołowrotek przełoże do karpiówki , na suma potrzebuje cos mocnego ,

Kije mam 2 jeden to jaxon Extera cat fish 500g , gram drugi to Robinson power stick 200-600 cw,

możecie mi podpowiedzieć jaki byście polecili kołowrotek taki do 300-400 zł

co sądzicie o plecionce Sanger new Age ?

pozdrawiam!
 

Mateuszw

Offline

Jak sam kołowrotek to sangera uni cata warlock 9000
 

Michal Wilk

Offline

Daiwa DF100A Giant przerabiany tu na forum
 

pike007

Offline

Hołek w Askari jest teraz w promocji Warlock XT 9000 w cenie 439zł. Kręcioł, którego szukasz miał być między 300-400 zł ale warto w tym przypadku te parę zyla dołożyć
 

Dariusz Kucharski

Offline

Hołek zajrzyj tu:Okok

http://www.forumsumowe.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6781&pid=172653#post_172653
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Holek1982

Offline

dzięki za pomoc chyba jedna się skusze na Warlocka xt 9000 , Ciekawi mnie też ten Daiwy DF100A Giant

teraz pomóżcie z plecionkąUsmiech
taka maks 0,60 mm

pozdro i dzięki
 

Mateuszw

Offline

Hole napisz do Dariusza kucharskiego miał 2szt. Jednego zabrałem drugi jeszcze aktualny, masz kołowrotek z plecionka gratis
 

Mariusz Nowak

Offline

Holek1982 napisał(a):

dzięki za pomoc chyba jedna się skusze na Warlocka xt 9000 , Ciekawi mnie też ten Daiwy DF100A Giant

teraz pomóżcie z plecionkąUsmiech
taka maks 0,60 mm

pozdro i dzięki
A nawiasem mówiąc warlock ma do dupy terkotkę a to jest znaczący defekt kołowrotka ,bo któż nie lubi dzwięku terkotki w środku nocy.Oczko
sumy zaliczone 50cm /100cm/150cm/200cm/czekam na 250cm
 

Dariusz Kucharski

Offline

Mariusz Nowak napisał(a):

Holek1982 napisał(a):

dzięki za pomoc chyba jedna się skusze na Warlocka xt 9000 , Ciekawi mnie też ten Daiwy DF100A Giant

teraz pomóżcie z plecionkąUsmiech
taka maks 0,60 mm

pozdro i dzięki
A nawiasem mówiąc warlock ma do dupy terkotkę a to jest znaczący defekt kołowrotka ,bo któż nie lubi dzwięku terkotki w środku nocy.Oczko


Terkotkę ma faktycznie cichą ,ale za to jest bardzo mocny i solidny, niemiecka jakość, nie jakaś tam Korea czy Tajwan, jako jeden z niewielu ma 5 lat gwarancji , to o czymś świadczy a na terkotkę jest lekarstwo by była tak głośna że terkotki innych kołowrotków są praktycznie bardzo ciche przy Warlockowejwysmiewacz
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Kołowrotek Powitalnia sumowa ;) 5 20 listopada 2020 11:13
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Tani kołowrotek Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 2 04 czerwca 2020 08:59
Wygenerowano w sekund: 1.68
51,303,265 unikalne wizyty