Wędzisko na suma do połowów stacjonarnych dla początkującego do 200zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Przyjaciół można mieć w każdym czasie - pod warunkiem, że się ich nie potrzebuje. -Winston Churchill


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wędzisko na suma do połowów stacjonarnych dla początkującego do 200zł

Bender Rodriguez

Offline

a co powiecie o tym? jest to komplet i kosztuje razem 98euro. Opłaca się waszym zdaniem?


Black Cat Passion Pro II 3,00m 300-600g i do tego rolka Passion FD P880

wędka:
Długość 3m CW 300-600g, waga wędki 550g,

kołowrotek:
360m - 0,40
waga 760g
przełożenie 4.5 - 1
łożyska 7

Pochodzi to z niemieckiej strony więc mogłem coś przeinaczyć apropo łożysk ale tak to się powinno zgadzać.

[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_wedkajpg_b5122.jpg[/img]
Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy -J.Piłsudski.
 

Janusz Golebiewski

Offline

Nada się Okok
 

Michal Sip

Offline

Na początek pewnie,że się nada. Ja mogłem pomarzyć o takim sprzęcie jak zaczynałem sumowanie.
 

jacek85

Offline

witam panowie potrzebuje w miare szybkiej informacji dotyczącej wędki Robinson Tritium Cat Fish Cast 3,30 100-350g a to dlatego że zamierzam dokonać zakupu dwóch sztuk w tym tyg. Dodam tylko że będzie to mój pierwszy sprzęt do połowu suma głównie stacjonarnie na wiśle i średnim zbiorniku zaporowym. Z góry dziękuje.
 

Piotr Traba

Offline

Miałem go w łapkach ale jakoś nie zrobił na mnie dobrego wrażenia - wydawał się "delikatny" ciężko mi to opisać ale jakoś niepewny dla mnie był. Fakt jest faktem że jest tani więc to też może kusić Usmiech
 

Mariusz Nowak

Offline

jacek85 napisał(a):

witam panowie potrzebuje w miare szybkiej informacji dotyczącej wędki Robinson Tritium Cat Fish Cast 3,30 100-350g a to dlatego że zamierzam dokonać zakupu dwóch sztuk w tym tyg. Dodam tylko że będzie to mój pierwszy sprzęt do połowu suma głównie stacjonarnie na wiśle i średnim zbiorniku zaporowym. Z góry dziękuje.
Jeżeli chodzi o tą wędkę to cudo to nie jest.Wybierz się na rybomanię to można tam kupić ciekawe wędki w granicach 200zł ,wiem bo to widziałem a ceny sklepowe tych wędek oscylują w 400-500zł.A sezon sumowy zakończony tak że niema się co śpieszyć.Okok
sumy zaliczone 50cm /100cm/150cm/200cm/czekam na 250cm
 

jacek85

Offline

No i z tym co koledzy sadza o tym robinsonie to ciesze sie ze ich nie kupilem zato mam juz w piwnicy dwa inne nabyte na rybomanii w lublinie a sa to wedki Pezon&Michel Titan Monster Cat 300/80-250. Ciekaw jestem waszych opinji na ich temat.Z gory dziekuje.
 

Grzegorz Petryna

Offline

Miałem zamiar kupić te wędki Pezon & Michel, dokładnie ten model który opisujesz. Nie miałem możliwości pomacania ich nigdzie, po prostu mi się spodobały. Przed zakupem chciałem poczytać jakieś opinie użytkowników, ale nic nie znalazłem i w końcu ich nie kupiłem. Ale ładne to są i to tyle co mogę Ci o nich powiedzieć. grin
 

jacek85

Offline

Co do tych wędzisk to samo wykonanie i wykończenia jest naprawde na wysokim poziomie ich producent (Francja) jest partnerem handlowym firmy Sensas która to jest mi bardzo dobrze znana ze swoich produktów do wędkarstwa spławikowego i to było jednym z plusów którymi się kierowałem przy zakupie.Na sucho podczas badania tego wędziska niby czuć jego moc (biorąc pod uwagę moją przygode z tyczkami ;-) ) ale usłyszałem też opinie że do stacjonarki to ten opis Cw 80-250g może być mało ale to już chyba tylko nad wodą do sprawdzenia.
 

wrronolot

Offline

Witam serdecznie, od kilku dni wertuje forum w poszukiwaniu podpowiedzi co do wyboru wędziska sumowego. Mam zamiar łowić metodą stacjonarną, z użyciem podwodnego spławika na Odrze, chciałbym dodać że nie posiadam żadnego pływadła więc kij powieninien umożliwić mi w miarę daleki rzut, ewentualnie będę zestaw opuszczał z prądem lub zanosił po brzegu na szczyt sąsiedniej główki i ściągał na miejsce. Po lekturze na forum wytypowałem dwa wędziska tj. MIKADO MLT HEAVY CATFISH 3,30 m 80-400 g oraz Kogha Gianthunter Wels 3,30 m 200-500 g. Wiem z forum że oba kije to klasyka sumowych łowów dlatego mam nadzieję że ktoś mi pomoże i podpowie który z nich lepiej nadawałby się nad Odrę. Do kija mam zamiar zastosować kołowrotek OKUMA FINA PRO XP FPX-80FD, i tu też liczę na pomoc w doborze młynka do wytypowanych wędzisk. Na cały zestaw chcę przeznaczyć maksymalnie 400 zł. Jeżeli ktoś łowi stacjonarnie na Odrze to proszę o opis używanego sprzętu. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
Wygenerowano w sekund: 1.75
51,480,075 unikalne wizyty