Wędzisko na suma do połowów stacjonarnych dla początkującego do 200zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Przyroda jest lekarzem dla wszelkich chorób. Hipokrates


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wędzisko na suma do połowów stacjonarnych dla początkującego do 200zł

Krzysztof Sawicki

Offline

Jestem ciekawy czy pod tą wędkę można podpiąć daiwę df 100B i Wels Strom 7004 FD - Katusha ?
Wszystko ma swój czas...
jest pora na każde zajęcie na ziemi...
 

Krzysztof Sawicki

Offline

Chodzi mi o wędkę Kogha Gianthunter Wels 3.30.
Wszystko ma swój czas...
jest pora na każde zajęcie na ziemi...
 

Wisniewski Michal

Offline

A dlaczego nie? Pewnie, ze się da, tylko licz się z tym, że w komplecie z Daiwą będziesz miał prawie 2kg w łapie Usmiech
 

Robert Stachyra

Offline

Proszę o podpowiedź jaką wędkę na suma do łowienia z brzegu wybrać pod multiplikator Okuma Classic XT. Oczywiście dla początkującego sumiarza Oczko
Na razie zastanawiam się nad czymś z tych wędzisk:

ROBINSON TRITIUM CAT FISH CAST 3,30 100-350g
* Długość: 3,30m
* Ilość sekcji: 2
*Długość transportowa: 175cm
* Ciężar wyrzutu: 100-350g
* Waga - 465g
* Numer katalogowy: 11T-CE-331

Jaxon EXTERA CAT FISH 315/500g
* długość 315cm
* długość transportowa 168cm
* waga 485g
* ilość elementów - 2
* ciężar wyrzutu 500g

JAXON SILVER SHADOW CAT FISH 3,15 do 500g
* Długość - 3,15m
* Ciężar wyrzutu - 500g
* Waga - 462g
* Dł. transportowa - 165cm
* Ilość elementów - 2
* Numer katalogowy - WJ-SXL315

Kogha Gianthunter Wels 3,30 200-500g
* Ilość elementów - 2
* Waga - 903g
* długość transportowa - 172

Czy te wędki będą nadawały się do multiplikatora? Może ktoś poleci mi jeszcze coś innego?
Z góry dziękuję Haha
 

Wisniewski Michal

Offline

Wszystkie one pod względem uzbrojenia powinne nadać się pod multika. Jaxony pomimo swej marki zbierają tu dobre opinie, a SilverShadow zastąpił Inspirala w tym roku.
Kogha potężny kij, ciężki i mocarny.
Robinson podobał mi się pod względem pracy i osobiście bym jego wybrał z tej czwórki
 

Marcin Szpunar

Offline

Witam mam możliwość tanio kupić Jaxon inspiral CAT FIsh 3.15 z multiplikatorem Mikado countdown ALC 301
i też nie wiem jak ten kijek będzie współpracował z multiplikatorem
dodam że jestem początkującą osobą która ma zamiar konkretniej zacząć łapać sumy bo jak na razie to padło parę
małych sztuk na spinning .

Z góry dziekuję za pomoc
 

Grzegorz Petryna

Offline

Wędka na początek jest jak znalazł, tym bardziej, że piszesz o dobrej cenie. Sam posiadam ten kijek, nie jest za sztywny, a mocny. Co do multika nie wypowiadam się bo nie znam.
 

Renegat81pl

Offline

Witam wszystkich Usmiech .
Mam takie Pytanie . Postanowiłem od tego roku zająć się wędkarstwem sumowym , i postawiłem na taki o to sprzęt ( tak na początek ) co o nim myślicie ?
Wędzisko - WFT Never Crack Big Fish 300cm , 150-700g.
Kołowrotek - Uni Cat Destroyer 2.
 

Kazimierzp

Offline

Kółowrotka nie znam natomiast na te wędeczki nad Ebro łowili ładne sumki, były na miejscu do wypożyczenia. Wędka w miarę elastyczna jak na taki c.w. Za tą kase jest to dobry sprzęt. Na stronie Askari pokazane że brak go na magazynie ale zadzwoń bo czasem na stronie nie mają a na stanie jest.
 

Michal Wilk

Offline

Co do wędki to mi ją odradzali zarówno forumowicze jak Pan w askari. Jest dość miękka i możesz mieć roblemy z zacinaniem na większych odległościach. Ja się wacham miedzy sanger uni cat graze(facet w askari powiedział że lepsza od wft) oraz berkley tec cat hunter. Ktoś coś może powiedzieć. Do końca tygodnia chce zamówić. (Młynek bedzie warlock xt9000)
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,290,897 unikalne wizyty