Kołowrotek na suma do spinningu dla początkującego do 250zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Mówcy powinni mieć na uwadze nie tylko to, by wyczerpać temat, ale także by nie wyczerpać słuchaczy. -Winston Churchill


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki sumowe spinningowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kołowrotek na suma do spinningu dla początkującego do 250zł

Mariuszkk

Offline

Zdaję sobie sprawę z tego .Powinno wejść ok 190-200m PP 0,28.
Nie chcę przekroczyć 600g na cały zestaw ,bo jak już pojadę na Wartę ,to trochę porzucam , a na następny dzień tez trzeba funkcjonować.Oczko
 

Szymon Kabacinski

Offline

Lukasz Karasiewicz napisał(a):

Brat ma Passiona 740 i moim zdaniem jest za mały do sumowego spinningu.


Też posiadam Passionka i też 740 i moim zdaniem też jest za mały i raczej za słaby, choć jako przyłów pewnie sobię poradzi. Ja używam go do spinningu wklejką, albo 10-35g. I też wydaje się mały, ale dobrze wyważa kijek 2,9m. Michał też ma Passiona, ale niewiem jaki model.
 

Mariuszkk

Offline

Jak mi się rzeczny spinning spodoba ,to zakupimy coś mocniejszego,a Passionek będzie na szczupaczki.Oczko
 

Michal Gorski

Offline

Do sumowego spinningu Spro Passion na pewno jest za mały. Ja używam 740 do zwykłego spinningu.
Catch & Release
Kajtek...
 

Michal Skowronski

Offline

Jak myślicie czy taki kołowrotek nadał by się do spinningowego połowu suma z brzegu, ewentualnie z łodzi, nad Zalewem Solińskim?

- Dragon Rock HD FD840

A do tego kręciołka taki kijek:

- Mikado SCR 270 100-180g

Co myślicie o tych sprzętach?


Witaj, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem a później do powitalni bo tam powinien znajdować się pierwszy post. Łukasz.
 

Mateusz Harezlak

Offline

Myślę że Dragon Rock HD 840 powinien wystarczyć nawet z brzegu. Sam mam też w planie go przetestować Usmiech
 

RBT

Offline

Witam.
Skoro rozważamy sprzęt dla początkującego, nieskażonego jeszcze trudnymi do zwalczenia nawykami, warto zaproponować wreszcie do sumowych łowów multiplikatory. Bardzo dobre, a przy tym stosunkowo tanie, będą "okrąglaki" ABU serii C5500 i C 6000.

To samo, jak dwa posty wyżej.
Admin JB
 

Longin B

Offline

RBT napisał(a):

Witam.
Skoro rozważamy sprzęt dla początkującego, nieskażonego jeszcze trudnymi do zwalczenia nawykami, warto zaproponować wreszcie do sumowych łowów multiplikatory. Bardzo dobre, a przy tym stosunkowo tanie, będą "okrąglaki" ABU serii C5500 i C 6000.


To temat o kołowrotkach do 250 pln. Czy za tą cenę można kupić ABU ze wspomnianej serii?
 

Seweryn Urawski

Offline

Też chciałbym wiedzieć i gdzie?
 

Krzysztof Poniewierski

Offline

Jedyne ABY C5500 jakie widziałem to były ściągane z USA Smutny
Ceny jak pamiętam zaczynały się od 250$ wiec chyba kolega za szybko coś napisał (nie ten dział) albo ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem (celowa ironia pfft )
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Kołowrotek Powitalnia sumowa ;) 5 20 listopada 2020 11:13
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Wygenerowano w sekund: 1.86
51,490,904 unikalne wizyty