Kołowrotek na suma do spinningu dla początkującego do 250zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Uznanie związku małżeńskiego za nierozerwalny to prowokacja do zbrodni. -Napoleone Bonaparte


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki sumowe spinningowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kołowrotek na suma do spinningu dla początkującego do 250zł

aspius

Offline

Mało informacji na temat kołowrotka oprócz tego że full metal wiadomo że siła hamulca to 10 kg i elementy przekładni ze stali ,mosiądzu i aluminium .Sprytny chwyt ,bo nie wyjaśnili co z tej stali jest .Najprędzej oś szpuli a koło zębate alu .
 

aspius

Offline

Konrad masz może na pudełku rysunek złożeniowy od ap powera ? Wiele by to wyjaśniało w kwestii jego mechanizmu . Ze swojej strony mogę powiedzieć że kołowrotki z systemem worm shaft nie tylko lepiej nawijają ale też dużo lżej prowadzi się przynętę w silnym nurcie .Nie wiem czemu tak jest ale jest to faktem . Mam ticę venus od 15 lat i z uwagi na jej duże przełożenie 6,3;1 przy łowieniu boleni nie było problemow z oporem przynęt w nurcie .Minęło kilkanaście lat i kołowrotek stracił swoją kulturę pracy więc kupiłem jakiegoś jaxona dla pewności najdroższego w sklepie też o dużym przełożeniu i nie sposób było na niego łowić .Przy większym oporze w nurcie strasznie ciężko było zwijać aż skręcało kołowrotek na stopce .Na luzie kręcił leciutko . Szukam i nic nie mogę znależć aby był metalowy miał worm shaft w wielkości 5000-6000.
 

Marcat 11

Offline

Drodzy koledzy !!! Chciałbym się Was zapytać czy ktoś z Was miał styczność z kołowrotkiem Shimano Hyperloop 5000. Szukam taniego kołowrotka do spontanicznego spinningu , ponieważ z uwagi na brak czasu beztroskie zasiadki z wielkimi żywcami niestety dobiegły końca. Żeby nie zapomnieć jak wygląda wisła i daj Boże sum chciałbym w wolnym czasie wyskoczyć nad wisłe i obrzucać najciekawsze miejsca. Mysle ze moze to byc konkurencja dla wszelkich tanich kołowrotków z nieznanych firm. Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam !!!!! Usmiech
Marek Okok
 

Grzegorz Petryna

Offline

Najprostszy, najtańszy kręcioł ze stajni Shimano. Nie widziałem nigdy w wersji 5000. Wiem, że występuje w wersji 6000. Na podstawowego spinna powinien wystarczyć, choć wolałbym Catanę, ale największa jest 4000.
 

Marcat 11

Offline

Dzięki za odpowiedz Oklaski Z tym rozmiarem 5000 się trochę wyglupiłem, poniewaz kolega zaświadczał, że ten rozmiar istnieje Placze Foch Rozmiar 6000 trochę cięzki do spina, a 4000 raczej na sandacze Usmiech Dzięki za odpowiedz rozważę kupno . Pozdrawiam Oczko
Marek Okok
 

Kacper Budyn

Offline

Spro Salrix Surf&Boat 6000 Opinię potrzebne na wczorajgrin
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Kołowrotek Powitalnia sumowa ;) 5 20 listopada 2020 11:13
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,293,377 unikalne wizyty