UNI CAT GRAZE 80 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bogactwem człowieka są: uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo. Autor: Phil Bosmans


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
UNI CAT GRAZE 80

magister_123

Offline

Witam.
Użytkuje ktoś kołowrotek UNI CAT GRAZE 80? Albo chociaż miał ktoś go w ręce i może coś o nim napisać.
Pozdrawiam.
 

DamianN

Offline

Ja go tylko widzialem niestety nad wodą i trzymalem w ręce ale nie używalem niestety :/ Sam od dzisiaj mam CATNNAPER 10000 ale nad wodę bede go zabierał jutro i bede mógł wtedy coś napisać o nim.
 

Rarturr

Offline

Ponawiam pytanie. Do dziś nikt nie pracował z tym Graze 80?
 

darek040686

Offline

Witam ja zamówiłem ten kołowrotek z allegro , jest duzy i masywny ale warto jest sobie pojechac do sklepu i pokrecić pootwierać kabłąk bo sa modele których wykonanie jest bardzo kiepskie , dlatego tez go odesłałem spowrotem lepiej dołozyc i kupić Black Cat , albo Peen slammer
 

Rarturr

Offline

darek, dzięki.
Jestem głodny przygód Rybki
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.76
51,292,654 unikalne wizyty