maDCat Black/Green? UniCat CATNAPPER? Black Cat Passion? Co wybrać? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana. -Napoleone Bonaparte


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
maDCat Black/Green? UniCat CATNAPPER? Black Cat Passion? Co wybrać?

DamianN

Offline

witam.
Tak jak już niektórzy wyczytali z Powitalni mam problem z zakupem wędki do stacjonarnego łowienia sumów. Łowił będę głównie na mniejszych gliniankach, ale też na zalewach w Goluchowie, Szałe, Kobylej Górze, i na rzece Odrze.

Dylemat mam miedzy tymi wędziskami:
1) DAM MADCAT Black Heavy Duty | 3,00m 200-400gr
2) DAM MADCAT HEAVY DUTY GREEN | 3,00m 200-300gr
3) SANGER UNI CAT CATNAPPER | 3,00m 180-400gr
4) BLACK CAT PASSION PRO | 3,00m 200-600gr

Jeżeli chodzi o wygląd to podoba mi się wędka DAM MADCAT HEAVY DUTY GREEN ale nie wiem czy wyrzut do 300gr nie jest za mały, może lepiej wersję BLACK, a może sSANGER UNI CAT?
Może ktoś z was miał w rekach te kije i coś poleci Usmiech Black Cat jest o 100zł droższy ale gdyby był o niebo lepszy od trzech poprzednich to wiadomo że lepiej dopłacić i brać coś lepszego Usmiech

Pozdrawiam Usmiech
 

Kenzo

Offline

Tutaj masz cały temat o wędziskach do stacjonarki http://www.forums...200zl.html Ja posiadam MLT Heavy Catfish 330cm 80-400g - Mikado( jest dosyć sztywna) oraz Riverman Ultratip 300cm (z włókna szklanego, ładnie się wygina pod obciążeniem) jestem z nich mega zadowolony, na forum tez polecają Mikado Cat Fish 300 do 300g, Robinson Power Stick, Robinson Tritium Cat Fish. Jeśli chodzi o wędziska DAM to podobną paraboliczną akcje będzie mieć mikado cat fish i robinson power stick o których możesz przeczytać w tym poście http://www.forums...olski.html Pozdrawiam
 

DamianN

Offline

A ktoś może wie jaka to akcja semiparaboliczna wedziska? Bo Paraboliczna czy szczytowa to wiem ale semiparaboliczna?
 

Kenzo

Offline

Semiparaboliczna jest to coś pomiędzy akcją paraboliczną a szczytową
 

DamianN

Offline

Zamówiłem jednak wędkę SANGER UNI CAT CATNAPPER gdyż jest to jedyna sumowa wędka jaka widziałem na żywo i jednego kolesia który łowił niedawno blisko mnie i dał mi ją potrzymać pfft Kręciołek też zamówiłem z tej samej serii rozmiar 10 000 wiec myśle że bedzie OK. Jak sprzęt przyjdzie to dam znać jak mi się widzi całość po dłuższych oględzinach w domu a w weekend napewno go wypróbuje gdyż wiem gdzie siedzą sumy u mnie ;D Dzisiaj znowu mialem branie na feeder ale haczyk miałem rozmiar 10 wiec po około 10sekundach sum się wypioł Usmiech
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jaki spining wybrać? doradźcie proszę :) Wędziska spinningowe na suma 2 20 czerwca 2020 11:22
Plecionki MadCat Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 1 11 maja 2020 18:50
Wędka sumowa Black Cat 600g + kołowrotek Dam Quick Combat Sprzedam sprzęt wędkarski 3 01 kwietnia 2020 07:00
Pokrowiec na wędki "BLACK CAT" Sprzedam sprzęt wędkarski 1 27 czerwca 2019 10:53
Kupię MadCat CatStick Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 27 stycznia 2019 12:34
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,483,625 unikalne wizyty