Po rekord sumowy do Polski | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Małżeństwo to bardzo sprawiedliwe urządzenie: żona musi codziennie gotować, mąż musi codziennie jeść. Alberto Sordi.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Relacje z wypraw na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Po rekord sumowy do Polski

Dariusz Kucharski

Offline

Pięknie to opisałeś Artur, czytając to poczułem że adrenalina mi ostro rośnie wysmiewacz pokazałeś też że piękne sumy są w naszych rzekach,bo są sam widziałem jak się jeden pokazał byłem w szokupfft wielkie dzięki za czas który mi poświęciłeś i naukę Okok jednak jak to mówią każdy kijek ma dwa końce teraz dosłownie do dołków ustawiają się kolejki by pokwoczyć wysmiewacz na ostatniej zasiadce jeden dołek był kwoczony kilka godzin z małymi przerwami na zmianę załogi i nikt nie zważał że nasze bojki były dosłownie 20-30 metrów od tego miejsca, nie wspomnę o łowiących w trolu i na bojki, prostu gęsto sie zrobiłoSmutny a jeszcze trzy lata temu było zacisznie i cichutko łowić tu raczej Nonoie będę bo szkoda nerwów i zdrowia , presja jest potężna, a ja nie jadę tylko po to by połowić ale też odpocząć
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

MiyamotoMusashi

Offline

Zapraszamy za rok i czekamy z niecierpliwością.
 

Janusz Golebiewski

Offline

Gratuluję rekordu i troszkę zazdroszczę takiej wyprawy po Polsce. A te chwile co spędziłeś nad wodą z ludźmi są naprawde bezcenne. Jeszcze raz gratuluję udanej wyprawy Oklaski
 

Tomasz Seta

Offline

Patrząc na Twoje wyniki we Francji Artur nieraz myślałem czy w Polsce byś miał podobne-ładnie połowione więc wątpliwości rozwiane.Mnie najbardziej cieszy opinia o rybostanie Wisły-co to by było gdyby jeszcze kłusoli i ****y wyłapać...Jeśli chodzi o podawanie dokładnych namiarów na konkretne dołki to faktycznie lepiej być ostrożnym.Tak jak Darek pisze-pielgrzymki murowane.Tu na forum i tak jest wszystko jak na tacy podane-dokładne opisanie współrzędnych na danych odcinkach rzeki zrobiło by więcej złego niż dobrego."Bananowcy"też zaglądają na nasze forum zly
 

Rafal Trajdos

Offline

Hej, ciesze się ze Ci się podobało, mam nadzieje ze dane nam się będzie jeszcze spotkać.
Ogólnie inaczej sobie wyobrażałem spotkanie z Tobą, pewnie przez to wszystko co słyszałem/czytałem co inni piszą. *zazdrość> i..... mile się rozczarowałem(tak jak sadziłem).
Krotko i na temat: Atmosfera jaka powstała w ciągu kilku chwil hmmm bajka jak bym Cie znal już od jakiegoś czasu. Kasia super kobieta, dzieci pookładane świetnie się rozumiecie, no i wiedzę jaka pochłonąłem od Ciebie(teoretyczna i praktyczna) w zaledwie kilku godzin szybko przyniosły mi efekty, pierwsze samodzielne kwoczenie i boom.
Jednak sukces leży w małych szczegółach a myślałem ze potrafię łowić wąsy...
2 razy kilka godzin i masz... najmniejszy i największy , tych pomiędzy było jeszcze 5
forumsumowe.pl/h/fshzw_10_bd815.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_11_8fd3a.jpg
Również polecam kwoki od Roberta Kierasa... wydaja dźwięk jak każdy ale własnie ale, raz trwałość a dwa to łatwość z jaka się kwoczy
 

Dariusz Kucharski

Offline

Gratulacje RafałOklaski z tym myślałem że umiem łowić sumy to ja też mogę coś powiedziećwysmiewacz właśnie Artur mi też otworzył oczy na pewne sprawy o których wcześniej nie miałem pojęciawysmiewacz , jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach
życzę ci dalszych sukcesów
co do spotkania z Arturem , to niezapomniane chwile ,i zawsze drzwi mego domu są dla niego i jego rodziny otwarteOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Adam 12

Offline

Witam
Czytając to uśmiecham się mimowolnie.Super atmosfera,bez naszej polskiej zajadłości i jadu.
Mili i życzliwi ludzie,których coś łączy a nie dzieli.Nie znam Was jeszcze osobiście ale może czas to zmienić.
Osobiście wiele się nauczyłem i dalej uczę.Ostatnio doszedłem do wniosku,że na temat łowienia sumów wiem
niewiele.Potrzeba wieeelu godzin na wodzie i praktyki.Praca,brak czasu,sami wiecie.
Pozdrawiam Adam
 

Konrad Bartosik

Offline

Rafal Trajdos napisał(a):

Hej, ciesze się ze Ci się podobało, mam nadzieje ze dane nam się będzie jeszcze spotkać.
Ogólnie inaczej sobie wyobrażałem spotkanie z Tobą, pewnie przez to wszystko co słyszałem/czytałem co inni piszą. *zazdrość> i..... mile się rozczarowałem(tak jak sadziłem).
Krotko i na temat: Atmosfera jaka powstała w ciągu kilku chwil hmmm bajka jak bym Cie znal już od jakiegoś czasu. Kasia super kobieta, dzieci pookładane świetnie się rozumiecie, no i wiedzę jaka pochłonąłem od Ciebie(teoretyczna i praktyczna) w zaledwie kilku godzin szybko przyniosły mi efekty, pierwsze samodzielne kwoczenie i boom.
Jednak sukces leży w małych szczegółach a myślałem ze potrafię łowić wąsy...
2 razy kilka godzin i masz... najmniejszy i największy , tych pomiędzy było jeszcze 5
forumsumowe.pl/h/fshzw_10_bd815.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_11_8fd3a.jpg
Również polecam kwoki od Roberta Kierasa... wydaja dźwięk jak każdy ale własnie ale, raz trwałość a dwa to łatwość z jaka się kwoczy


No to wydało się kto pobierał nauki u maestroUsmiech. Czekam na loche, teraz dopiero zaczyna się dobry czas na wąsy
 

Artur Betcher

Offline

Oczywiście Rafałowi gratuluje ale wierzę że już wkrótce na Kwok przebije te 2m+
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Rafal Trajdos

Offline

Dzieki Darku i również życzę zaspokojenia głodu wędkarskiego... xD można sie kiedyś dogadać na wspolny wypad, widze ze malo km nas dzieli.
Tak Konrad wydało sie hehe.Na Twoje woblerki tez juz polapalem troche ryb.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kupię kołowrotek sumowy Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 11 lipca 2019 11:02
Sprzedam sprzęt sumowy Jenzi + Spro Sprzedam sprzęt wędkarski 5 09 listopada 2017 22:24
Kołowrotek i kij sumowy Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 3 13 marca 2017 20:01
Kij sumowy (Riverman Ultratip 330cm 200-500g) Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 25 14 lutego 2017 22:27
Sprzęt sumowy. Sprzedam sprzęt wędkarski 6 23 listopada 2016 18:34
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,471,484 unikalne wizyty