Młynki do spinna z brzegu. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jeżeli masz wątpliwości - mów prawdę. Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki sumowe spinningowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Młynki do spinna z brzegu.

black raven

Offline

Kołowrotek z pewnością wyśmienity z Waszych opisów, i mam potężną chęć go kupić, ale czy waga prawie 600 g na spinning to nie przesada? Nie przeszkadza to podczas dłuższych wypadów spinningowych.
 

black raven

Offline

Kupię jednak 6000 FD z aluminiową rączką. Obawiam się wagi 8000FD. W końcu z kijem to zestaw będzie ważył +- 1 kg, a to już może nie być przyjemne podczas dłuższych połowów, a i myślę, że 6000 FD spokojnie u mnie się sprawdzi Usmiech

Dzięki wszystkim za pomoc Usmiech Temat można definitywnie zamknąć.
 

black raven

Offline

Dziś dotarł do mnie kołowrotek który kupiłem dzięki Waszej pomocy emotikona.pl/emotikony/pic/0dance3.gif Czy możecie mi powiedzieć z jakiej jest on dystrybucji? Ma wybite następujące numery: G 196 150 101
 

black raven

Offline

Pozwoliłem sobie podbić temat, ponieważ okazuje się, że sprawa z kołowrotkiem do spinninga jest wciąż aktualna. A to dlatego, że moja Arctuca 6000 pod obciążeniem szumi jak stare, zużyte łożysko w kole, co przyprawia mnie do furii. Proszę zatem o propozycję czegoś zastępczego do tej Arctici.

Czy np Penn Battle II byłby godnym zastępcą ?
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
ile takie młynki są warte?? Hyde Park 1 26 grudnia 2018 22:09
Łowienie na spining z brzegu Spinning, Trolling za sumem 2 28 lipca 2017 19:44
Zrywka z brzegu Łowienie sumów na grunt 8 22 lipca 2017 11:26
Wędzisko sumowe MadCat i multiplikator PENN do połowu z brzegu wąsaczy Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 8 26 marca 2017 12:43
Kołowrotek do spinningu z brzegu Kołowrotki sumowe spinningowe 1 17 lipca 2016 19:45
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,296,959 unikalne wizyty