Pompka elektryczna do pontonu | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Twarz męska, brutalna..Brutalna! Ale męska.. Niewolnico, klęknij na kolana! Oj, nie zaznasz ty dzisiaj litości od swojego Pana - Szatana! Paździocha Mariana.." Marian Paździoch


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy,
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Pompka elektryczna do pontonu

Mariusz Kulenty

Offline

W ubiegłym roku trochę z powodu lenistwa kupiłem pompkę do pontonu.
Pompka wygląda tak:
forumsumowe.pl/h/fshzw_pompka_pezaljpg_4ce5a.jpg
Zwykła bez akumulatora i wyświetlaczy. Prosta to mniej się psuje. Konieczność noszenia akumulatora (mam 100Ah) żeby napompować ponton spowodowała konieczność zmodernizowania pompki i dokupiłem akumulator żelowy 8HahaAh i podłączyłem pod zasilanie.
Gotowe pompki z akumulatorkiem są moim zdaniem bardzo drogie. Robiąc tak jak ja macie parę stówek w kieszeni.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Taka pompka to niesamowita wygodaOkok mam coś podobnego ale to z kolei kolejny gadżet do transportuSmutny jednak przed zakupem zasięgnąłem info i tańsza okazała się prawie cała z tworzywa, a dołożyłem trochę, kupiłem drozą i wszystkie pracujące części są metalowe żywotność nieporównywalnie dłuższaJahoooo
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Mariusz Kulenty

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Taka pompka to niesamowita wygodaOkok mam coś podobnego ale to z kolei kolejny gadżet do transportuSmutny jednak przed zakupem zasięgnąłem info i tańsza okazała się prawie cała z tworzywa, a dołożyłem trochę, kupiłem drozą i wszystkie pracujące części są metalowe żywotność nieporównywalnie dłuższaJahoooo

Akurat w Pezalu niczym w środku się nie różnią. Droższa od mojej o kilka stówek ma akumulatorek i nic więcej.
Więc po co przepłacać. Dokupiłem akumulatorek żelowy (taki jak do echosondy) za 60 zł i gotowe. Ładowarkę mam z echosondy.
 

Dariusz Kucharski

Offline

No Panie to teraz masz wygodęOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Akumulator do pontonu 330 z silnikiem haswing 55lb Łodzie, pontony i inne środki pływające 6 20 lipca 2019 16:25
Pomoc w wyborze pontonu, echosondy, silnika, akumulatora i echo Łodzie, pontony i inne środki pływające 24 27 lipca 2017 12:53
Sumowanie z pontonu Forum ogólne o sumach 1 25 maja 2017 18:33
Rolka kotwiczna do pontonu Łodzie, pontony i inne środki pływające 71 08 maja 2017 14:59
Rejestrowanie pontonu. Łodzie, pontony i inne środki pływające 37 26 lutego 2017 21:44
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,293,551 unikalne wizyty