Jaź kleń z rzeczki | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny. -ARYSTOTELES


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Poradniki wędkarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Jaź kleń z rzeczki

szymek2508

Offline

Witam kolegów, jako ze do poczatku sezonu jeszcze troche to chcialbym sie dowiedziec jak dobrac sie do jazia badz klenia w rzece. Zaczynajac od rzeki plynie ona niedaleko mnie jest to liwiec dosc szeroka bo okolo 10-15m ale glebokosc siegajaca kostek:-) sa oczywiscie dolki rynny i zakola. I teraz na co probowac łowic spining czy moze splawikowka. Zaznaczam ze nigdy nie łowolem tych ryb.
 

szymonsawa1554

Offline

Doświadczenia nie mam ale z tego co wiem w moich okolicach łowią na małe obrotówki. A z tego co pamiętam to dziadek mi kiedyś opowiadał, że puszczał z nurtem rzeki sam haczyk z chlebem. pfft
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Shimano Stimula 295 cm do 8 g - kleń, jaź Sprzedam sprzęt wędkarski 8 27 stycznia 2016 23:39
Kleń na spinning Żywiec - nęcenie, sprzęt i metody połowu 13 08 lutego 2013 18:18
Wygenerowano w sekund: 1.72
51,456,470 unikalne wizyty