??czenie kulek | Forum wędkarskie

Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Cudownym ?rodkiem upi?kszaj?cym jest codzienne uprawianie seksu. Autor: Shannen Doherty

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sow?
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajm? ?ódk? w Pary?u w celach w?dkarskich i turystycznych

Wynajm? ?ódk? w Pary?u w celach w?dkarskich i turystycznych Wynajm? ?ódk? w Pary?u w celach w?dkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek ?eby zobaczy? szczegó?y

Witamy na stronie po?wi?conej rekinowi s?odkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie si? jak z?owi? suma, jaki potrzebujecie sprz?t do tego celu, jakich metod najlepiej u?y? do ?owienia tej ryby, a tak?e zobaczycie du?e sumy ?owione przez naszych u?ytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na ?wiecie i wiele innych informacji dotycz?cych Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania si? i aktywno?ci na Naszym Portalu.

Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

??czenie kulek

xxxkuba1xxx

Witam. Od pewnego czasu ?owie karpie mo?na powiedzie? ?e jestem pocz?tkuj?cym karpiarzem i nawi?kszy sukces to karp 6 kg. Zazwyczaj ?apa?em tylko na 1 kulke i nie próbowa?em kombinacji jednak od tego roku planuje to zmieni? i chcia?bym zacz?? ?apa? na 2 kulki lub pó?torej i tu si? pojawia problem bo nwm jak je ??czy? smakami, zazwyczaj n?ce kulkami TB scopex i truskawka. Mogliby?cie mi poleci? jakie? dobre po??czenia?

szymonsawa1554

A gdzie ?owisz? Opisz swoj? miejscówk? ??cznie z dnem.

Grzegorz Petryna

Kuba po pierwsze to zapraszam do dzia?u Powitalni wpierw, gdy? tego wymaga kultura. Po drugie temat taki ju? istnieje. http://www.forums...kulek.html

Karpik Kapi

Ja to w Twoim wieku to wyci?gn??em 9kg Oczko
Podpowiem Ci, Kuba, ?e musisz po??czy? ?mierdziucha ze s?odk? kulk?, niby g?upie, ale ryba któr? zach?ci smród z?apie ga?ke, a ryba która lubi s?odki smak pójdzie na to. A wi?c 2 w jednym Oczko
Pozdrawiam

Dariusz Kucharski

Kolego Karpik Kapi, zapraszam do powitalni i tu na naszym forum przestrzegamy kultury i nie u?ywamy s?ów obra?liwych, zapraszam do zapoznania si? z regulaminem forum
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych

Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć