Dziś na rybach SUM 2016 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobiety, które nie są sprzedajne, kosztują najwięcej. Francois Mauriac.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Dziś na rybach SUM 2016

phil-wroclaw

Offline

Gratulacje ! , może coś się w końcu zaczyna ruszać na naszym odcinku, dziś ja napadam... ;O)
 

Jacek Gebala

Offline

Gratuluje sukcesow ! Okok

Za to, za obchodzenie się z sumami dostajecie soczysty "opieprz". zly i to niejeden. Brak maty , podnoszenie za pokrywy skrzelowe, płetwy czy samą głowę do góry....ludzieeeeeee - brak wam wyobraźni ? zly bo maty to na pewno.

A jak tego ostatniego brak to zróbcie sobie zdjęcie w wodzie, polejcie chociaż pokład obficie wodą itd.

I niech posypia się na moja głowę wyzwiska i komentarze - a co mi tam. Pisałem, prosiłem( w innych tematach i postach) i nie przynosi rezultatów. Inaczej się chyba nie da jak w ten sposób. Wstydźcie się ! I dajcie sobie spokój z tym szumnym " wrócił w dobrej kondycji do wody..." - bo to jest po prostu żałosne., Tak, wrócił - po wyłamaniu płetw, niemalże urwaniu głowy, upanierowaniu wszystkim na czym leżał. Yyyyy

Nie, nie życzę wam przysłowiowego połamania, tylko abyście tak długo wracali o przysłowiowym kiju aż nauczycie się odpowiednio obchodzić z tym wspaniałym stworzeniem Yyyyy
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Dariusz Kucharski

Offline

No cóż Jacku, niezaprzeczalnie masz rację, myślę że nikt normalny nie skrytykuje cię za to coś napisał bo masz w stu procentach racjęOkok chyba wszyscy zainteresowani przemyślą twe słowa i w przyszłości będzie już znacznie lepiejOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Michal Sip

Offline

Ja uprzedziłem Jacka i Patryk dostał opierdziel za ten piasek osobiście ode mnie.zly Na pewno wziął to do serca.Następne zdjęcia w wodzie.
 

Tomasz Bociek

Offline

A mi się najbardziej podoba Avatar u Darka w tym temacie i sum w trawie. Nie odbieraj tego Darku jako jakikolwiek atak czy zarzut, ot tak mi się w oczy rzuciło ( piszę to czysto humorystycznie ). Pozdrawiam.
 

Tomasz Seta

Offline

Gratuluję ładnych sumów panowie.Ja niestety nadal bez kontaktu z tą piękną rybą ale co się dziwić skoro zaliczyłem tylko trzy wypady i to na zaporówkę gdzie obowiązuje zakaz wywózki.Byłem też raz na Wiśle ale trafił się akurat 30cm spadek w ciągu nocy...Może w końcu i ja będę miał więcej szczęścia-zobaczymy.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Tomasz Bociek napisał(a):

A mi się najbardziej podoba Avatar u Darka w tym temacie i sum w trawie. Nie odbieraj tego Darku jako jakikolwiek atak czy zarzut, ot tak mi się w oczy rzuciło ( piszę to czysto humorystycznie ). Pozdrawiam.

Nie odbieram tego jako atak ani zarzut, bo Awatar jest ok , widzisz Tomaszu warto się zastanowić co i dlaczego jest szkodliwe dla suma zanim coś się napiszę, ale na temat:
W ostatni wekend wypad na zasiadkę z kompanem Januszem Gołębiewskim, patelnia straszna , poświęcenie okupione cierpieniem i nic , ani trol ani nie pomogło kwoczenie , ani żywiec dwa komplety wywiezione, cztery żywczyki dołek 10 metrów a po sumie nawet śladu nie było wysmiewacz Dzięki Janusz za mile spędzony czasOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

phil-wroclaw

Offline

Ja przed chwilą też na zero skończyłem. W kulki sobie te ryby w tym sezonie pogrywają...
 

Dariusz Kucharski

Offline

phil-wroclaw napisał(a):

Ja przed chwilą też na zero skończyłem. W kulki sobie te ryby w tym sezonie pogrywają...


Filip, lipiec był jeszcze w miarę jako taki sumki współpracowały ale sierpień to porażka po całej linii Smutny już myślałem że tylko mnie sumy omijajągrin
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Witam kolegów i ja chciałbym zaprezentować tłuściutkie 178cm z niemcowej wody;o)
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0154_1jpg_87690.jpg
Wspólna fotka
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0157jpg_7f901.jpg
Ostatnie igraszki w wodzie
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0158_1jpg_4a0cc.jpg
Pożegnanie.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dziś na sumach 2018 Forum ogólne o sumach 14 19 października 2018 21:21
Dziś na rybach ( nie sum) sezon 2018 Hyde Park 6 31 stycznia 2018 18:53
Zmiany w okręgu Katowice- 2016. PZW Federation Peche i inne organizmy 2 26 stycznia 2018 16:21
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2017 Hyde Park 53 20 czerwca 2017 20:03
Wyjazd Grupowy Ebro 2016 - Hiszpania Zloty i forumowe imprezy 186 28 stycznia 2017 14:36
Wygenerowano w sekund: 1.89
51,291,258 unikalne wizyty