Rybomania 2016 - 12-14 luty Poznań. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gorzki to chleb jest Polskość. . . Autor: Cyprian Kamil Norwid


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Rybomania 2016 - 12-14 luty Poznań.

edi

Offline

Jaka długosc bedziesz brał?, ja wziołem z baltica 210 i powiem Ci że nie żałuje bo blank jest jednoskladowy, a tobie na ponton chyba dluzszy nie potrzebny. Już się nie mogę doczekac jak będą się oba kije zachowywl. Mam nadzieje że twój niedosyt Ci przejdzie jak zobaczyć co przygotuje. Z gumek też fajne pokupilem na sandacz, szczupak, sum.


Będzie 240, 210 za krótki dla mnie. Poprostu mi nie leży. Jak przyjedziesz z walizą wobków to nie będziemy łowić tylko przeglądać Oczko Najlepiej przywoź partiami po kilkanaście Oczko Co do gum to już nie mam gdzie tego układać...
 

Artur Betcher

Offline

Zabawa jest OK, sporo ludzi ciekawych z forum poznałem ale i tak się cieszę że to ostatni dzień Oczko
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Artur mówisz, że wątroba nie wytrzymuje tempa targów? beka
 

Konrad Bartosik

Offline

edi napisał(a):

Jaka długosc bedziesz brał?, ja wziołem z baltica 210 i powiem Ci że nie żałuje bo blank jest jednoskladowy, a tobie na ponton chyba dluzszy nie potrzebny. Już się nie mogę doczekac jak będą się oba kije zachowywl. Mam nadzieje że twój niedosyt Ci przejdzie jak zobaczyć co przygotuje. Z gumek też fajne pokupilem na sandacz, szczupak, sum.


Będzie 240, 210 za krótki dla mnie. Poprostu mi nie leży. Jak przyjedziesz z walizą wobków to nie będziemy łowić tylko przeglądać Oczko Najlepiej przywoź partiami po kilkanaście Oczko Co do gum to już nie mam gdzie tego układać...


Tak długo będziemy pływać, aż wszystkie nie będą w wodzie po godzinieUsmiech. Gumy jakie zakupiłem to Delalante Sandra, mówi Ci to coś?. No i poczciwe kopyta L4 i na sandacza kopyto 3, najlepsze gumyUsmiech.
 

Michal Wilk

Offline

Konrad Bartosik napisał(a):

Michal Wilk napisał(a):

A no i chwalcie się kto jeszcze ma zdjęcia z Jakubem Haha
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_9334jpg_05c8d.jpg


Michał z Jakubem to już dużo ludzi widzialem zdjęć. Ja wole zdjęcie z Karolina Usmiech. Fajnie ja tylko oglądam zdjęcia i zazdroszczę.


Konrad proszę bardzo Haha

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_9315jpg_98d29.jpg
 

Artur Betcher

Offline

Delalante Sandra to świetne gumy tylko cena mnie nieco przeraża jak kupuje te wielkie na suma.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mariusz Nowak

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Zabawa jest OK, sporo ludzi ciekawych z forum poznałem ale i tak się cieszę że to ostatni dzień Oczko
Jak tam mistrzu wątroba?Okok
sumy zaliczone 50cm /100cm/150cm/200cm/czekam na 250cm
 

Grzegorz Petryna

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Delalante Sandra to świetne gumy tylko cena mnie nieco przeraża jak kupuje te wielkie na suma.


Mam te duże Sandry, są chyba po 22zł, ale bardzo skuteczne. Sumy uwielbiają odgryzać im ogony, dlatego warto stosować dozbrojkę.
 

Artur Betcher

Offline

Mariusz Nowak napisał(a):

Artur Betcher napisał(a):

Zabawa jest OK, sporo ludzi ciekawych z forum poznałem ale i tak się cieszę że to ostatni dzień Oczko
Jak tam mistrzu wątroba?Okok

Wątroba wyśmienicie bo ja nie pijam dużo ale samopoczucie bardzo średnie Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Konrad Bartosik

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Artur Betcher napisał(a):

Delalante Sandra to świetne gumy tylko cena mnie nieco przeraża jak kupuje te wielkie na suma.


Mam te duże Sandry, są chyba po 22zł, ale bardzo skuteczne. Sumy uwielbiają odgryzać im ogony, dlatego warto stosować dozbrojkę.


Ja narazie wziełem 9 cm pod sandacza szczupaka, i 11 cm pod szczupaka może suma na jezioro. 11 cm już fajna, może skuszę się w przyszłosi na 16 cm.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Rybomania Sosnowiec rzeź ryb z dużego akwarium Znalezione w sieci 2 12 marca 2018 16:06
Zmiany w okręgu Katowice- 2016. PZW Federation Peche i inne organizmy 2 26 stycznia 2018 16:21
Rybomania- Sosnowiec 24-26 marzec 2017. Zloty i forumowe imprezy 5 05 kwietnia 2017 00:03
Rybomania Poznań 17-19 Luty 2017r Zloty i forumowe imprezy 34 24 lutego 2017 18:28
Wyjazd Grupowy Ebro 2016 - Hiszpania Zloty i forumowe imprezy 186 28 stycznia 2017 14:36
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,294,622 unikalne wizyty