Rybomania 2016 - 12-14 luty Poznań. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Przyjaciół można mieć w każdym czasie - pod warunkiem, że się ich nie potrzebuje. -Winston Churchill


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Rybomania 2016 - 12-14 luty Poznań.

edi

Offline

Tak długo będziemy pływać, aż wszystkie nie będą w wodzie po godzinieUsmiech. Gumy jakie zakupiłem to Delalante Sandra, mówi Ci to coś?. No i poczciwe kopyta L4 i na sandacza kopyto 3, najlepsze gumyUsmiech.


Oj popływamy Oczko Sandry mam małe. Powiem szczerze, że dawno o nich zapomniałem a dawały niezłe okonki. Kopyt jest dobry zapas.

Jak dzisiaj w Poznaniu? Też taki bazar jak wczoraj czy da się pochodzić bez zadeptania?
 

Artur Betcher

Offline

Trochę luźniej jest, da się pochodzić z tym że ja nie chodzę nigdzie gdyż wszystko co mi potrzebne do łowienia to mam.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Jak każdy to i ja grin

forumsumowe.pl/h/fshzw_ja_c37a7.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Grzegorz Petryna

Offline

Kto to jest po prawej obok tego znanego wędkarza Wasielewskiego? Pewnie zobaczył Bartka i chciał sobie fotkę strzelić. beka
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Kto to jest po prawej obok tego znanego wędkarza Wasielewskiego? Pewnie zobaczył Bartka i chciał sobie fotkę strzelić. beka


Nie wiem, chciał fotkę to sobie zrobił Haha
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

malyms

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Kto to jest po prawej obok tego znanego wędkarza Wasielewskiego? Pewnie zobaczył Bartka i chciał sobie fotkę strzelić. beka



hahahaha Oczko
 

Tomasz Wach

Offline

Moim zdaniem najlepsza rybomania, miejsca sporo nie było ścisku i zataczających się zwiedzających. Oczywiście odwiedziłem stoisko FS, gdzie poznałem osobiście Czesława Sowińskiego, Przemka, Janusza i Mirosława oraz przegadałem z Arturem 2 godziny . Mam nadzieje, ze piękna hostessa dobrze przyswoiła wiedze z kwoczenia, którą Artur przekazał jej w szybkim szkoleniu Haha
 

JanuszKR

Offline

Witajcie po targach Oczko Na takiej imprezie to dawno nie byłem Jahoooo
Dzięki za spotkanie z wieloma z Was wkońcu na żywo Okok Szkoda, że się z niektórymi minąłem np Bartkiem i Michałem Smutny
Powiem Wam że 2 dni to zdecydowanie za mało na dokładne obczajenie wszystkiego Zmeczony
 

JanuszKR

Offline

Jeszcze fotka krakowskiej reprezentacji Oczko
Od lewej: Mandi, Hirko1990, Ja
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0462jpg_585ba.jpg
 

Hirko1990

Offline

Warto było jechać Usmiech ale jak mówi Janusz czasu zdecydowanie za mało na tak dużą impreze
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Rybomania Sosnowiec rzeź ryb z dużego akwarium Znalezione w sieci 2 12 marca 2018 16:06
Zmiany w okręgu Katowice- 2016. PZW Federation Peche i inne organizmy 2 26 stycznia 2018 16:21
Rybomania- Sosnowiec 24-26 marzec 2017. Zloty i forumowe imprezy 5 05 kwietnia 2017 00:03
Rybomania Poznań 17-19 Luty 2017r Zloty i forumowe imprezy 34 24 lutego 2017 18:28
Wyjazd Grupowy Ebro 2016 - Hiszpania Zloty i forumowe imprezy 186 28 stycznia 2017 14:36
Wygenerowano w sekund: 1.55
51,530,719 unikalne wizyty