Dziś na rybach (nie sum) sezon 2016 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gwałt jest niemożliwy - kobieta z podniesioną spódnicą biegnie szybciej niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami. Autor: Anonim


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2016

Damian Szumilas

Offline

Ja wczoraj wybrałem się na rybki ze znajomymi. Zamiar był na Sandacza i miętusa. I o ile sandacza się nie u dało złapać to jednak Miętowy zaszczycił obecnościąHaha

forumsumowe.pl/h/fshzw_20161126_184101_bfa21.jpg
Jakiś kolos to nie jest ale 45cm też cieszypfft
"Nie możemy rozwiązywać problemów używając takiego samego schematu myślowego, jakim posługiwaliśmy się w trakcie ich pojawienia się".
 

Dariusz Kucharski

Offline

Gratulację Damian, piękny jestOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Grzegorz Petryna

Offline

Gratuluję miętusa, ja jeszcze nigdy nie złowiłem i już nie złowię gdyż tak jak powiedziałem rzucam to wszystko w cholerę. Byliśmy wczoraj w 5 osób całą noc (10 zestawów) na sandacza. Wywózka pontonem każdego zestawu na różne głębokości (moje zestawy najgłębiej - 14 i 10 metrów, wywiezione na ponad 200m) a sandacza nawet nie zobaczyliśmy. Nawet jednego pociągnięcia nie było, już padały propozycje wśród kolegów, żeby jeden drugiemu "pociągnął", żeby coś się działo. bekabekabeka Zimno, wiatr i deszcz. Przetrzymaliśmy noc i rano pojechaliśmy na okonie, żeby się odchamić, a okoni tak samo nie ma. Kupa sprzętu, a zero talentu. Idę na Allegro poszukać jakiś ładnych szachów.
 

Janusz Golebiewski

Offline

Brawo Damian Oklaski Tego gatunku nie widziałem jeszcze na oczy.

Grześku nie rzucaj wędkarstwa, bo szachy się znudzą i co będziesz robił? Zapewne wtedy wrócisz do wędkarstwa, bo tego nie da się rzucić, bo to choroba grin

Dzisiaj od 8 rano do 16:30 nad trzema rzekami byłem z kolegą i co ? Wielkie g....o. Kolega złowił okonia ok 30cm a ja szczupaczka ok 30cm. Yyyyy Ale się nie załamujemy i mamy nadzieję, że następny wyjazd będzie lepszy Usmiech
 

Tomasz Seta

Offline

Damian gratuluję miętusa!Co roku obiecuję sobie,że w listopadzie wyskoczę za tą rybką i na planach się kończy.Im gorsza pogoda tym lepiej żeruje,w dodatku nocą-ryba dla wytrwałych...
 

Summy

Offline

Za miętuska wielki szacun Oczko
 

Tomasz Seta

Offline

Wczorajszy krótki wypad z lekkim spinem aby ostatecznie zakończyć sezon:
forumsumowe.pl/h/fshzw_20161229_124922_7dc2f.jpg
 

phil-wroclaw

Offline

I gitara ! 60tki ?
 

Artur Betcher

Offline

Tomasz Seta napisał(a):

Wczorajszy krótki wypad z lekkim spinem aby ostatecznie zakończyć sezon:
forumsumowe.pl/h/fshzw_20161229_124922_7dc2f.jpg


Pięknie, gratuluje Oklaski

Tobie też Damianie, nie widziałem bo czasami mnie długo nie ma.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Dariusz Kucharski

Offline

Gratulacje Okok fajniutkie te szczupłe Oklaski
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dziś na sumach 2018 Forum ogólne o sumach 14 19 października 2018 21:21
Sezon na suma 31.05.2018r? Forum ogólne o sumach 5 08 marca 2018 19:22
Dziś na rybach ( nie sum) sezon 2018 Hyde Park 6 31 stycznia 2018 18:53
Zmiany w okręgu Katowice- 2016. PZW Federation Peche i inne organizmy 2 26 stycznia 2018 16:21
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2017 Hyde Park 53 20 czerwca 2017 20:03
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,489,791 unikalne wizyty