Dziś na rybach (nie sum) sezon 2016 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Kiedy coś uparcie gaśnie - zaufaj iskierce nadziei." [ Wojciech Bartoszewski ]


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2016

Janusz Golebiewski

Offline

Brawo za sandałki Oklaski W sobote siedziałem do północy za sandałkiem z filecikiem i trafiły się 2 brania ale po zacięciu pucha była. Wczoraj ostatnim rzutem na spina trafiłem zębatego 60cm na gumę ale foty nie robiłem.
 

Lukasz Reczek

Offline

Gratki za Rybki PanowieOklaski
Łukasz Reczek
 

Grzegorz Petryna

Offline

Wczorajszy nocny wypad ze spinningiem za sandaczem bez skutku za to z przygodami. Kolega zapomniał dokręcić koło w samochodzie i zapomniał włożyć do auta klucz do kół. Uwierzcie, że widząc 3 niemałych kolesi ubranych w moro o 1 w nocy w środku lasu w trakcie wielkiej ulewy nikt się nie chciał zatrzymać i pożyczyć klucza do kół. 30 kilometrów przejechanych na 1 biegu z prędkością 20 km/h i dokręcanie co kilkaset metrów koła szczypcami do wyhaczania ryb. W pobliżu żadnej stacji, domostw i tym podobnych. Było wesoło Usmiech
 

konopaa

Offline

Ja podobnie wczoraj z przygodami. Podczas drogi powrotnej urwał mi się tylny panhard w Patrolu. Klucze to ja akurat mam wszystkie w aucie, ale akurat nie miałem spawarkiHaha Odkręciłem więc zgliszcza i powoli, z tańczącą na boki budą dojechałem do domu. A ryby... brań sporo, lecz to wszystko małe sandaczyki. Jeden tylko otarł się o wymiar.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Oj Grzesiu toś miał nie lada przygodę, współczuje ci, mi się też coś podobnego przytrafiło niedługo po kupnie auta tylko że ja klucz miałem, ale się bardzo zdziwiłem gdy zobaczyłem że nie pasował do śrubwysmiewacz
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Damian Szumilas

Offline

Brawo za piękne zenderyUsmiech Ja niestety nadal na pusto jeśli o nie chodzi. 5 wyjazdów z trupkiem i niestety bez jakiegokolwiek kontaktu.
"Nie możemy rozwiązywać problemów używając takiego samego schematu myślowego, jakim posługiwaliśmy się w trakcie ich pojawienia się".
 

Janusz Golebiewski

Offline

U mnie wczoraj na spina zaczepił się szczupły ok 30cm, a dziś sandaczyk ok 35-40cm więc rewelacji nie ma. Rozmawiałem z innym spiningistą i mówił, że już miesiąc żadnego sandacza na Odrze nie widział. W weekend trzeba próbować ponownie ale stacjonarnie.
 

Mariusz Nowak

Offline

U mnie cały tydzień był bogaty w szczupaki najpierw 63cm później dwa po 65 i 67cm,następny 65 cm i malizny dwa po 56cm wszystkie z rzeki.
sumy zaliczone 50cm /100cm/150cm/200cm/czekam na 250cm
 

Grzegorz Petryna

Offline

A u mnie miały być nocne sandacze, ale pogoda się zepsuła, w dodatku koledzy co mieli jechać zostali przegonieni przez żony po cmentarzach i nie ma z kim. Smutny
 

Mariusz Nowak

Offline

A ja właśnie wróciłem z nad rzeki i dwa szczupłe 53cm się zameldowały.Tak że dzień udany.
sumy zaliczone 50cm /100cm/150cm/200cm/czekam na 250cm
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dziś na sumach 2018 Forum ogólne o sumach 14 19 października 2018 21:21
Sezon na suma 31.05.2018r? Forum ogólne o sumach 5 08 marca 2018 19:22
Dziś na rybach ( nie sum) sezon 2018 Hyde Park 6 31 stycznia 2018 18:53
Zmiany w okręgu Katowice- 2016. PZW Federation Peche i inne organizmy 2 26 stycznia 2018 16:21
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2017 Hyde Park 53 20 czerwca 2017 20:03
Wygenerowano w sekund: 1.54
51,543,466 unikalne wizyty