Wyjazd Grupowy Ebro 2016 - Hiszpania | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy, mężczyźni - skróty. Jeanne Moreau.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wyjazd Grupowy Ebro 2016 - Hiszpania

Tomasz Wach

Offline

I chwała Ci, że czerwcowy wyjazd się odbył Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

W autokarze będzie ok 30 osób wiec każdy jakieś drobne siedzisko zabrać sobie może Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Jak ktoś jeszcze szuka kwoka a chce łowić ta metoda to pamiętajcie ze Robert Kieras robi takowe i ma jakieś na stanie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

DEFik27

Offline

Witam wszystkich uczestników wyjazdu sierpniowego nad Ebro. Troszkę na wariata jadę i w moim mieście Olsztyn nie dostałem plecionki 0,6 Smutny. Może ktoś pomóc i kupić np. Mikado 2x 250 mb? Rozliczylibyśmy się nad Ebro. Proszę o kontakt abym nie miał 10 Oczko. Mój nr. 503016869.
 

Mariusz Kulenty

Offline

Kolego nie żartuj. Zamawiaj jeszcze dzisiaj za pobraniem i kurier jest u Ciebie pojutrze.
 

Miroslaw Bankowski

Offline

Panowie, nie ma to tamto, nadchodzi upragniony czas urlopu,
więc czas się pakować i po przygodę Jahoooo Ebro czeka.
 

DEFik27

Offline

Mariusz dzwoniłem wczoraj i żaden sklep nie chciał podjąć próby. Naprawdę nie znajdzie się nikt kto może pomóc? Wsiadam w Piotrkowie i od razu oddam kasę. Proszę o pomoc.
 

Artur Betcher

Offline

DEFik27 napisał(a):

Witam wszystkich uczestników wyjazdu sierpniowego nad Ebro. Troszkę na wariata jadę i w moim mieście Olsztyn nie dostałem plecionki 0,6 Smutny. Może ktoś pomóc i kupić np. Mikado 2x 250 mb? Rozliczylibyśmy się nad Ebro. Proszę o kontakt abym nie miał 10 Oczko. Mój nr. 503016869.

Dołączam i moją o to prośbę, może ktoś ma za dużo.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Siema, jeśli ktoś by w ostatniej chwili chciał dołączyć to ubezpieczenie na wyjazd musi sobie wykupić sam. Pozdrawiam
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

keybet

Offline

Panowie a na stacjonarkę jakie ciężarki tam trzeba stosować?
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Hiszpania, baza wędkarska, zakup terenu Hyde Park 2 10 maja 2018 22:23
Firmy pelletów ebro Przynęty martwe do łowienia sumów 1 07 lutego 2018 19:48
Zmiany w okręgu Katowice- 2016. PZW Federation Peche i inne organizmy 2 26 stycznia 2018 16:21
Ciężarki na Ebro Pozostałe wyposażenie wędkarza 5 14 stycznia 2018 08:56
Wyjazd grupowy Ebro 2017 - Relacja Zloty i forumowe imprezy 12 03 grudnia 2017 18:12
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,517,174 unikalne wizyty