Mikado MLT BALTIC COD PILK | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Geniusz to wieczna cierpliwość. -Michal Anioł


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska spinningowe na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Mikado MLT BALTIC COD PILK

Artur Betcher

Offline

Mikado MLT BALTIC COD PILK

Witam.
Już pisałem o tym że moje Beast Mastery są mocno wysłużone i na przyszły sezon muszę się zaopatrzyć w coś dobrego. Finanse jednak nie pozwalają mi na szaleństwo zakupowe i musiałem szukać w wędziskach które kosztują od 150 do 200zł.
Na te "typowo sumowe" ładnie rozreklamowane mnie nie stać w tej chwili więc o pomoc zwróciłem się do Radka Czajkowskiego ze sklepu Eldorado z którym współpracujemy.
Mało kto wie ale Radek to nie tylko sprzedawca ale też wędkarz z ogromnym doświadczeniem w zawodach wędkarskich w różnych dziedzinach i to nie tylko na szczeblu krajowym.
Poprosiłem go więc o to żeby wytypował mi dwa wędziska do trollingu sumowego na okazowe ryby w rozsądnych pieniądzach.
Pierwsza odpowiedź Radka to Mikado MLT BALTIC COD PILK. Te wędki jeszcze p[omimo dużej ilości sprzedanych nie wróciły do niego w ramach gwarancji a do tego wielu wędkarzy bardzo je chwali zarówno w połowach morskich jak i sumowych.
Trochę się bałem że przyjdzie do mnie coś jak szklak a takich nie lubię więc miło mnie zaskoczyło że jednak mają fajną akcję.
Ładnie na nie widać jak wobler pracuje, wyczuwa się śmieci na kotwicach choć nie są aż tak czułe jak Beast Mastery. Ich czułość jest jednak wystarczająca. Mają też piękną pracę w trakcie holu i bym nie powiedział że kosztują tak mało.
Testowałem je nad Ebro i zarówno na wersję 245cm jak i na 210cm ( jednoskład) wyholowaliśmy ryby powyżej 50kg. Model 210cm sprawdził się też w vertikalu.
Mam filmy z holu obu największych wyciągniętych na nie ryb i na czasie je też opublikujemy.
Na razie wstawię tylko suchą fotkę wędzisk i ryb na nie złowionych.

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_7986jpg_ce40f.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_beztytulu_92c0c.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_4183jpg_0ec36.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_4177jpg_8a8b9.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_7871jpg_7e3a1.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_7887jpg_81e1b.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_7942jpg_e22da.jpg

Już na wyjeździe właściciel Fishing Planet zdecydował się zakupić parę na bazę do wypożyczania klientom a po wyjeździe parę osób mnie o te wędki pytało.
Poprosiłem więc Radka zęby umieścił je w promocyjnej cenie dla naszych uczestników w jakimś dziale a że się tak nie dało więc wrzucił te wędziska w ogólne promocje dostępne dla wszystkich.
Daje linki bezpośrednie do tych wędzisk dla wszystkich którzy mnie o nie pytali. Polecam je i będę na nie łowił na pewno cały przyszły sezon tak żeby wiedzieć jak z ich trwałością bo przecież o tym pisać po tygodniu i dwóch dużych sumach nie mogę. Liczę jednak na to ze z taką opinią wśród wędkarzy i mnie niespodzianek nie zrobią.

MIKADO MLT Baltic Cod Pilk 210 / 200g
http://eldoradosk...-200g/1780

MIKADO MLT Baltic Cod Pilk 245 / 200g
http://eldoradosk...-200g/1781

Wszyscy którzy mnie pytają o te wędki mają więc wszystko opisane w tym temacie razem z linkami więc opisu producenta wstawiać nie muszę gdyż najważniejszy jest test na żywo.
Pozdrawiam.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

phil-wroclaw

Offline

Piękne kabany !
 

Artur Betcher

Offline

To nie chodzi o kabany ale o tanie i dobre wędziska. Naprawdę piękne ryby połowiliśmy na nie więc warto je polecić tak żeby ludzie nie musieli szukać wędek 500zł+ żeby połowić na trolling suma. To dla Was te testy.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Loktok Polok

Offline

Artur czy można do nich (głownie mam na myśli wersję 245 cm) dopiąć multik czy tylko ze stałoszpulowcem będą działały??
 

Artur Betcher

Offline

Ktoś je oglądał nad Ebro i stwierdził że przystosowane do multiplikatora ale na to pytanie nie ja powinienem odpowiadać gdyż w używaniu multiplikatorów jestem noga Usmiech Zapytaj u źródła Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Konrad Bartosik

Offline

Chyba się skuszę na ta wędkę na następny sezon, bo słyszałem że jest godna uwagi, choć mój kijek do 150 gram się ssprawdził, to sa takie miejsca na rzece, że przydalo by się coś mocniejszegoUsmiech
 

Artur Betcher

Offline

Pozytywnie Cię zaskoczy nie mocą a pracą przy holu suma.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Dziś dostałem w końcu odpowiedź na reklamację złamanej wędki Cormoran Big Cat Ultra Lifter, że reklamacja została uznana, ale wędki nie dostanę, gdyż już jej nie produkują. Dostanę kasę z powrotem i tak się zastanawiam poważnie nad tym Mikado. Mam parę kijów z tej firmy i jestem bardzo zadowolony, mam nadzieję, że ten też by się sprawdził. Tym bardziej, że cena jest bardzo przystępna.
 

Artur Betcher

Offline

Grzesiu ja tak naprawdę polecam tylko rzeczy które są naprawdę sprawdzone a nie dlatego że mam z czegoś korzyść. Niewiele rzeczy na tyle co używałem polecam innym.
Gdybyś mieszkał bliżej to bym Ci nawet pożyczył wędkę żebyś sam zobaczył jak dobrze jest zrobiona i jak fajnie pracuje.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

To też ta wędka, wykorzystuje je i do testów woblerów Czesława i do Vertikala z powodzeniem.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_6/2_562363827fcd8_img-8256.jpg

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_4/2_5623635d76763_img-8266.jpg
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testy sprzętu Mikado Testy sprzętu wędkarskiego 55 31 grudnia 2018 13:39
Proszę o opinie Mikado Cat Territory 2+1 Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 2 20 listopada 2018 23:26
kogha gianthunter , mikado mlt Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 31 lipca 2018 13:41
Mikado Amok Sprzedam sprzęt wędkarski 5 04 września 2017 18:15
Mikado Lentus 10007 FD Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 26 lutego 2017 22:10
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,301,696 unikalne wizyty