Moja nauczka | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Piękno bez wdzięku - to wędka bez przynęty. Ninon De Lenclos


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Moja nauczka

Dariusz Kucharski

Offline

Czytałem wiele razy o bezpieczeństwie nad wodą , o wzmożonej uwadze podczas zbrojenia żywca oglądałem Artura rękę przebita kotwicą- aż mnie ciary przeszły na ten widokwysmiewacz a wczoraj podczas zbrojenia kilogramowego żywca stało się właśnie podobnie, nie będę pisał że wiem jak to się stało, ale uważałem jak zawsze i nagle ciach i już krew się leje, kotwica wbiła się nad paznokciem i rozerwała go przez całą długośćPlacze początek zasiadki , i taka przykra sprawa , a u mnie ani plastra ani bandażaNono zestawy do wywiezienia, a ja kontuzjowany,Smutny jakoś sobie poradziłem ale zasiadka nie była miła, ból dokuczał ,co trochę się uraziłem w rozerwany palec, wiatr wiał jak diabli i jeszcze do tego pełnia była, z dwojga złego lepiej że mi rozerwało palucha niż by go przebiło na wylot , wtedy tylko szpital zly i z zasiadki były by niciPlacze

forumsumowe.pl/h/fshzw_20150731_084454_82163.jpg
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Artur Betcher

Offline

Dla przypomnienia i moja nauczka. Też jakiś kilo żywiec. Kilkaset większych zbroiłem, nawet brzany po 3kg a tu klops Haha

YouTube Video


Od teto czasu bardziej uważam i przede wszystkim uczulam mojego Radka który już podebrał 5 sumów Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Auć Yyyyy
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Dariusz Kucharski

Offline

Na prawdę nie zdawałem sobie sprawy ze to nie jest beztroska zabawa, i taki wypadek może przysporzyć wielu kłopotów , zwłaszcza gdy ktoś jeździ czasem sam na zasiadki. moja rana w porównaniu z Artura raną to małe draśnieciewysmiewacz ale ból był nieziemski, zwłaszcza w nocy,mam nauczkę i cieszę się że nie skończyło się znacznie gorzejgrin ale mogę śmiało powiedzieć że kotwice Owner ST 66 są ostre i wchodzą jak w masło we wszystkowysmiewacz
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
"moja rzeka" PZW Federation Peche i inne organizmy 7 28 marca 2018 21:35
Moja pierwsza łódź aluminiowa - Dekalog Łodzie, pontony i inne środki pływające 107 30 marca 2017 21:20
Moja propozycja Okuma SLX Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 1 01 marca 2017 11:08
Moja podpórka Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 9 30 lipca 2016 18:38
Moja pierwsza wędka sumowa, jaki kręcioł ? Doradźcie proszę ! :) Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 6 13 lipca 2015 17:41
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,291,134 unikalne wizyty