USTAWKI PO KRAKOWSKU | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Mówcy powinni mieć na uwadze nie tylko to, by wyczerpać temat, ale także by nie wyczerpać słuchaczy. -Winston Churchill


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
USTAWKI PO KRAKOWSKU

salto

Offline

Hirko1990 napisał(a):

O jakiej Chłopy żwirowni mowa w weekend to może bym przyjechal pooglądać mistrzów w akcji :-)?


Temat żwirowni to na razie lużna propozycja, jeśli będą chętni na wodę stojącą to temat do obgadania i ,,ustawki"
Ja w ten weekend jak nic mi nie wyskoczy zasiadam na Przylasku na 3K.
 

Hirko1990

Offline

3K nie mam wykupionego ale też przez weekend pojawię się na przylasku na 9
 

JanuszKR

Offline

ZAKOŃCZENIE SEZONU KRAKOWSKIEJ USTAWKI 23-25.10.2015r.

Chłopaki składajcie propozycje miejscówki, może również jakieś inne atrakcje ?
Wielu z nas wzbogadziło warsztat o pływadło tego sezonu więc marina będzie okazała Haha
Zapraszamy wszystkich Krakusów i Ślązoków z Krakowskiej Ustawki oraz nowych sympatyków naszej wonderekipy grin
Pisać, proponować, przekonywać Okok
Zróbmy z tego zasiadkę sezonu Jahoooo
 

salto

Offline

Janusz ja obstawiam Przylasek nr.1, dobry dojazd jakby popadało, jest gdzie rozbić namiot, z żywcem nie powinno być problemu.
 

Hirko1990

Offline

Na 1 nawet od strony plaży nie trzeba namiotów bo autem blisko brzegu jest gdzie stanąć :-) deszcz to o tej porze najmniejsze zmartwienie bo coś o śniegu mówią i mrozie
 

JanuszKR

Offline

Dzisiaj z Robertem i jego córeczką korzystaliśmy z pięknej pogody i popełniliśmy mały street fishing w centrum Krakowa.

Robert jeszcze nie zdążył do mnie dołączyć, gdy wyciągnąłem już (JEGO jak to określił) szczupaczka Haha
W sumie fajnie się łowi wśród spacerujących ludzi skupiając na sobie uwagę gawiedzi no i te komentarze "Patrz łowi tu ryby! Ale jaja złapał widziałaś? Złapał rybę !" grin

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0070jpg_238e3.jpg

Testowaliśmy również trochę cześkowe woblery

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1751jpg_238bb.jpg

Po tym co dzisiaj wyciągały można śmiało stwierdzić, że pod Wawelem były Gwiazdą...... Gwiazdą Rocka beka

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1754jpg_fb98a.jpg
 

SumiTo

Offline

Brawo Janusz Oklaski twój komentarz jak zwykle trafny Okok czekając na Twój post pozwoliłem sobie napisać kilka słów w woblera Czesia ale przekopiuję tekst tutaj.
Zgodnie z umową testowałem dzisiaj woblery "SOWA" pod Wawelem. Testowałem je dzisiaj bo cały tydzień byłem na antybiotyku Placze
Woblery Czesia Sowińskiego są prawie tak żywotne jak karaś Ola wysmiewacz
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1753_20151004180515197_4ea36.jpg
Testowane przezemnie woblery mają bardzo agresywną pracę i z racji wielkości stawiają spory opór w wodzie przez co wymagają wysiłku w prowadzeniu. Bardziej spisały by się w trolingu jednak...
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1757jpg_52efc.jpg
Mniejsze woblery mogły by bardziej nadawać się na spining niż te.
Ogólne wrażenie dobre, ich praca jest skutkiem ich asymetryczności więc niema co na siłę próbować je poprawiać.
Czesiu mnie ostrzegał że wrzucanie jego woblera pod Wawelem to jakby włożyć kij w mrowisko więc jego wobler miał kamuflaż...
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1754jpg_efd9a.jpg
Kamuflaż był na tyle skuteczny że nawet sumy nie widziały woblera Sowy i pewnie przez to nie było brań, ale to tylko kwestia czasu beka
Jeszcze wybiorę się z nimi jutro i pojutrze a po tym odsyłam je do naszego forumowegi rękodzielnika.
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Marcin Zawadzki

Offline

Fajne dredy ma ten wobekwysmiewacz
 

Aleksander Bak

Offline

Ciekawe co zachęciło Janusza do pływania bez sondy? xD
Pewnie te wielkie Żywce ^^ i bliżej nie określone kudłate bestie

Zasiadki sezonu już były ^^ chyba nie do pobicia ^^

Ja w sobotę wybrałem się z Marcinem na nockę w stałe miejsce i zonk...
Potężne branie obudziło nas rano. Mina wędkarza łowiącego obok-bezcenna.

Przerzucił wędkę Marcina swoim feederem i twardo szarpał... wiec ^^ Marcin podszedł do gościa...a ja podpłynąłem xD
z opowieści spotkania Marcina z poławiaczem drobiu wynika...że trzeba było zabrać mu papier toaletowy bo gość był w takim szoku że narobił xD taka poranna obława xD z przypadku ^^

Kolejna sprawa...
Po łowieniu zdjęliśmy żywce z haków i chcieliśmy prze sondować dno, żeby później czasu nie tracić.Wrzucił Marcin taka 30cm Płoć do siatki,że może wróci do formy i się ją weźmie do beczki przechować...Oczywiście słaba ryba trafiła na wolność i żyła...może...30s? xD
Wielka fala i z płynącej pod powierzchnią słabej płotki zostało mniej niż z mojego karasia-bo nawet oko nie wypadło xD
 

SumiTo

Offline

Janusz nie pływał, namówiłem go na jogging Jahoooo . Byliśmy taką atrakcją na bulwarach jak smok na przeciwnym brzegu. Ludzie nam robili zdjęcia i pokazywali dzieciom, mówiąc " patrz Jasiu - rybacy " wysmiewacz
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,480,043 unikalne wizyty