USTAWKI PO KRAKOWSKU | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bycie magistrem, a bycie mądrym, to dwie różne rzeczy. Ferdynand Kiepski


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
USTAWKI PO KRAKOWSKU

Aleksander Bak

Offline

ale ta scena z URSUSEM wyścigami na cwierć mili xD
 

JanuszKR

Offline

W sumie to Jacka na początku ten ĆWOK zaatakował próbą tarana jego Skody. Jak zobaczyłem, że Jacka ręka z zaciśniętą pięścią wystaje z okna to już wiedziałem ock.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Aleksander Bak napisał(a):

ale ta scena z URSUSEM wyścigami na cwierć mili xD


Tak czytam o traktorze i nie wiem co wy tam robiliście zamiast sumy łowić wysmiewacz

Łapcie na dobranoc:

YouTube Video


pfft
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

JanuszKR

Offline

Bartek sumy pojechaliśmy łowić, a że wyrywni jesteśmy to i historia z traktorzystą się pojawiła grin
Gdyby nie Ambasador Pokoju Olo, to kto wie jakby się to skończyło beka
 

Aleksander Bak

Offline

Ambasador ^^ ja tylko spokojnie czekałem kiedy sie zacznie ^^ jak w barze "Seta zanim się zacznie" xD
 

Aleksander Bak

Offline

Ok małe sprawozdanie.
Byłem na Wiśle z piątku na sobotę na przewozie (nic...)
Korzystając z nowej zabawki (echo L.elite x4) woda miała przy podległości 28.9C a ta woda coś tam płynie więc chyba za dużo.
Udało mi się zobaczyć kabana w wodzie przy ustawianiu zestawów (przy zdejmowaniu już go tam nie było :/) podałem żywca blisko w bezpiecznej odległości. I nic...nie wiem znowu...czy trzeba czekac na ochłodzenie czy na deszcze ^^

Szymon też nic.
Po krakowskiej Wiśle grasuje SR i SSR i polują na kotwice i 1hak u sumiarzy...i weź tu uzbrój leszcze 50cm jednym hakiem Usmiech

Może ktoś z wiekszym doświadczeniem zna taki rok w historii i czy było lekarstwo?

BTW. Gdzie teraz jedziemy? Dywany? xD
 

SumiTo

Offline

Aleksander Bak napisał(a):
Po krakowskiej Wiśle grasuje SR i SSR i polują na kotwice i 1hak u sumiarzy...i weź tu uzbrój leszcze 50cm jednym hakiem Usmiech
Kłusownika puszczą bo biedny albo brak możliwości ściągnięcia a sumiarzowi-500zl 10pkt karnych a jak...


Nieprawda, mi pozwolili wybrać w przedziale od 200 do 500. Więc ze względu na 2 kotwice poprosiłem o 200 zł. Jak bym miał trzy to bym wnioskował o 300 pfft Banned
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Aleksander Bak

Offline

I tak wszyscy w PZW KRK zostaniemy kłusownikami co nie zabierają zdobyczy do domu. To jest biznes! Zapłacisz za zezwolenie i dostaniesz extra opłatę 200-500 za wypuszczanie ryb ^^ Spryciarze z PZW
 

Aleksander Bak

Offline

Sumito gdzie teraz jedziemy? Selgros i przewóz kiszka grabie nic... może gdzieś koło N-C?
 

JanuszKR

Offline

Olo co to jest to N-C ?
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.73
51,293,601 unikalne wizyty