USTAWKI PO KRAKOWSKU | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Małżeństwo doprowadza do tego, że ludzie zaczynają traktować siebie nawzajem jak przedmioty, będące ich własnością, a nie jak wolne osoby. Albert Einstein


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
USTAWKI PO KRAKOWSKU

JanuszKR

Offline

Witajcie

Do tych miejscówek dołożę swoją lokalizację, a tak naprawdę mojego kolego Roberta który mi to podsunął bo sam tam jeszcze nie byłem.
Miejsca dość dla wszystkich (rzekomo kilkaset metrów plaży z żółtym piaskiem) i podobno używana również przez plażowiczów, ale to nam na noc nie grozi.

Są to również Wołowice lecz trochę w dół rzeki w stosunku do główek SumiTo. Dokładnie tam, gdzie na mapach widzicie barkę.

forumsumowe.pl/h/fshzw_w1_03d63.jpg

Strzałka oznacza miejsce do którego można dojechać samochodem. Od tego miejsca jest 4m w dół do zejścia na plażę którą zaznaczyłem żółtą linią (na google jej nie ma jeszcze). Od plaży w stronę nurtu łagodnie przechodząca płycizna kończąca się na prawym brzegu głęboką rynną zaznaczoną kolorem czerwonym .

forumsumowe.pl/h/fshzw_w2_44ead.jpg

Na koniec powiem, że nas będzie czwórka, czyli Ja i Jacek z forum oraz Waldek i Robert jako wolni słuchacze grin tak że szykuje się znów pokaźna grupa Okok
 

JanuszKR

Offline

Byłem w tamtym roku na tej miejscówce w Łączanach.
Owszem da się zejść na plażę poniżej wylotu kanału elektrowni, ale jak puścili nagle więcej wody to sp********** w podskokach beka
 

SumiTo

Offline

Janusz a sprawdzałeś czy te karasie są na tym bajorze na osiedlu?
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

JanuszKR

Offline

Nie sprawdzałem, bo mi Waldek u swojego szwagra w oczku odłowił beka
 

Aleksander Bak

Offline

To co Łączany? Koło barki?
 

JanuszKR

Offline

Rozmawiałem teraz z SumiTo i podjedzie potwierdzić możliwość dojazdu do plaży w Pozowicach/Facimiechu naprzeciwko tych główek.
Jeżeli potwierdzi to jedziemy tam. Jeżeli nie to z kolei rozpozna plażę z mojego opisu.

Są to jedyne miejsca gdzie się wszyscy zmieścimy.
Tak że czekamy na wpis SumiTo i miejmy nadzieję, że szybszy nurt przyniesie nam sukces Okok
 

Konrad Bartosik

Offline

Fajnie macie chłopaki, ja mam wszędzie daleko a w okolicy nie ma fajnych (zbzikowanych na punkcie suma) ludzi.
 

Szymon Bysiecki

Offline

Ja się raczej wyłamuję bo pozno prace koncze i podskocze sobie na wiklinową zobaczyć co sie dzieje.
Nie ma co narzekać.Zawsze może być gorzej
 

Marcin Zawadzki

Offline

To jedziemy do Wołowic (miejsce Janusza) Olo , SumiTo i ja.Z Olkiem spotykamy się o 14 na stacji Shell w Piekarach.
 

JanuszKR

Offline

My ze względu na pracę będziemy późnym popołudniem.
Do zobaczenia Okok
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,490,215 unikalne wizyty