Cormoran Big Cat Ultra Lifter 2,7m 60-200gr złamany. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie być kochaną - to nieszczęŚcie; nie być już kochaną - to zniewaga. -Monteskiusz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska spinningowe na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Cormoran Big Cat Ultra Lifter 2,7m 60-200gr złamany.

Grzegorz Petryna

Offline

Kupiłem pod koniec kwietnia wędzisko spinningowe z myślą o sumkach. Niestety wytrzymało tylko 2 hole, tzn drugi do połowy i pękło.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/553bdee885bd4_img-20150425-201622.jpg

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/55996e7e19394_img-20150705-194626.jpg

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/55996ebc8f3e4_img-20150705-194642.jpg

Wędka kupowana przez Allegro i oczywiście jest na gwarancji, tylko pytanie moje dotyczy reklamacji. Czy sklepy nie robią problemów i czy nie będą mi wciskać, że z własnej winy ją złamałem? Nigdy nie reklamowałem wędki i nie mam doświadczenia w tym temacie.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Ja reklamowałem jakiś czas temu kij Spro, który pękł kilka centymetrów powyżej dolnika. Reklamacje mi uznali, ale trwało to prawie 3 miesiące (!). Pierwszym razem nie uznali gwarancji, gdyż "pęknięcie w tym miejscu nie mogło powstać w skutek wady materiałowej". Ostatecznie wymieniono mi cały element na nowy. Co do reklamacji towarów zakupionych przez internet musisz odesłać do sprzedawcy, a on powinien do producenta. Najpierw warto uzgodnić szczegóły.
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Michal Loktok Polok

Offline

I najlepiej powoływać się nie na gwarancję tylko rękojmię (czyli niezgodność towaru z umową) teraz się zmieniło i przez 1 rok od daty zakupu to sprzedawca ma obowiązek udowodnić że wina leży po stronie kupującego (oczywiście nikt tego nie robi bo wiąże się z opiniami biegłych). Dodatkowo na wszystko jest 2 tyg.

Wielokrotnie czytam że jakaś gwarancja uwzględniona była po 3 miesiącach, pamiętajcie, serwis ma 2 tyg na wydanie opinii jeśli się spóźni to automatycznie reklamacja zostaje uznana.

Żeby skorzystać z tego najlepiej znaleźć w necie druk formularza i z takim wybrać się do sklepu, nie podpisywać żadnych sklepowych druków, bo będą podsuwać formularz reklamacji, a nam zależy na rękojmi. Warto poczytać o tym na necie.

Przerobiłem to już raz z multipikatorem Abu revo SX, pan w sklepie był zdziwiony że tak szybko przyszedł dla mnie nowy kołowrotek.
 

Grzegorz Petryna

Offline

Dzwoniłem dziś do sklepu i jutro kurierem wysyłam wędkę. Następnie idzie do producenta a ten ma 30 dni na załatwienie sprawy, bądź nie. Pan ze sklepu kazał mi opisać jakoś moment złamania wędki.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Cormoran Bull Fighter x sum 320. 80-350 Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 2 10 kwietnia 2019 23:15
Wedka Dam Ultra Strong spin 2.4m 40-80cw Wędziska spinningowe na suma 2 23 stycznia 2017 00:53
MULTIPLIKATOR CORMORAN BIG CAT MEGA LIFTER co sądzicie?? Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 1 23 sierpnia 2016 22:08
Cormoran Bull Fighter x Sum 300 do 350 i Okuma convector 30 dlx Sprzedam sprzęt wędkarski 4 25 lipca 2016 20:41
Cormoran Pearl Master 4PiF 5000 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 4 30 września 2015 21:56
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,541,002 unikalne wizyty