Mój zaprzęg - czyli jak sobie ułatwiłem życie | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Zraniona miłoŚć może wywołać takie same skutki co nienawiŚć. -Monteskiusz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Środki transportu czyli czym na ryby dojechać
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Mój zaprzęg - czyli jak sobie ułatwiłem życie

Robertrs

Offline

Nie, no taki wyrywny nie jestem aby czepiać w transporcie silnik do pomponu. Silniczek 36kg na pawęży zamocowanej w gumie pontonu? To raczej mi się kojarzy z szybko urwaną paweżą w najlepszym razie i/lub silnikiem zaparkowanym w tylnej klapie Diskacza lub na asfalcie Usmiech Dorobię paweż z profili na burcie przy dyszlu, dokręcę śrubami do burty do tego jakieś podparcie spodziny by się jeszcze zadało i będzie bezpiecznie.
 

Wisniewski Michal

Offline

Robert RUMC Swietochowski napisał(a):

Myślę, że przewiezienie 2 napompowanych pomponów, jednego na drugim, nie byłoby problemem Usmiech


To ja pakuje Barka na Kolibra i tniemy na zlotUsmiech
 

Piotr Traba

Offline

Świetne rozwiązanie Usmiech Gratuluję zakupu.
 

Lukaszb

Offline

A ja widziałem zaprzęg na żywo bez pływadła ale właściciel już odpłynął i kazał mi do siebie dopłynąć ale wpław mi się nie chciało Haha
Bardzo fajny zestaw Okok Okok
 

Janusz Golebiewski

Offline

Widzę, że to wszystko dogrywałeś żeby było praktycznie i wyszło Ci to rewelacyjnie Robercie. Jeszcze tylko sposób na zmieszczenie tam silniczka i będzie exclusive Okok
 

Filipka

Offline

Faktycznie z tym silnikiem to głupotę uwaliłem Haha Wstyd ! Haha
News dodany
 

Jozefj

Offline

Jest wszystko przemyślane super.Pochylnia i tablica rej. robią wrażenie.Okok
 

Lukasz Reczek

Offline

Może ja nie fachowiec od pływadeł ale pomysł i wykonanie Super Okok
Łukasz Reczek
 

edi

Offline

Robert ta przyczepa to seryjna produkcja czy robiona pod zamówienie?
 

Robertrs

Offline

Seryjna.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Podwodny spławik od A do Z - Czyli rewelacyjna metoda na suma. Bojka, Boczny Trok, Spławik na suma 537 27 stycznia 2019 20:11
Bojka od A do Z - Czyli cała prawda o tej metodzie na suma. Bojka, Boczny Trok, Spławik na suma 343 27 listopada 2018 13:01
Nie bójmy się "Mono" - czyli jak wykonac sumowy przypon z monofilu. Poradniki wędkarskie 50 27 października 2015 20:50
Daiwa sweepfire jiggerspin czyli wedka jigowa czy nada sie do klasycznego prowadzenia gumy? Łowcy Szczupaków 1 12 lipca 2015 16:44
CEF - czyli o czterech takich... Zloty i forumowe imprezy 49 25 maja 2015 21:59
Wygenerowano w sekund: 1.74
51,298,555 unikalne wizyty