Dunajec ok.Nowy Sącz | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Siwizna nie czyni człowieka mądrym. -Menander


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ FORUM OGÓLNO WĘDKARSKIE / Żywiec - nęcenie, sprzęt i metody połowu
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Dunajec ok.Nowy Sącz

bartekwawa29

Offline

Witam wszystkich czy jest ktoś może z tych okolic???
Byłem ostatnio przejazdem,piękna rzeka,piękne okolice.....
Widziałem z mostku pięć pięknych kleni, czy ma ktoś jakąś wiedzę jak
tam z połowem??????



Bartku przypominam o poprawnej pisowni. Kolejny raz poprawiam Twoje błędy. Grzesiek. Usmiech
 

Jozefp

Offline

Ja łowiłem nie raz w Dunajcu w okolicach Krościenka i w SromowcachOkok
 

bartekwawa29

Offline

I jak tam działo się coś fajnego,ciężkie jest tam łowienie?
Szukałem trochę i podobno zarybili 80cm.głowatkami,podobno bardzo
często zdarzają się pstrągi 50cm.i większe,ale ogólnie mało info.
 

Jozefp

Offline

W Krościenku przy moście trafiają się i ładniejsze kropkowańce, kawałek niżej zaczyna się OS i stamtąd podchodzą nawet siedemdziesiątki Okok A z głowacicami to już inna bajka, o nich mógłbym ci cały miesiąc opowiadać Haha
 

bartekwawa29

Offline

Czyli warto się tam zapuścić,nie łowiłem jeszcze w takich warunkach,ale mam wielka nadzieję
że w tym roku spróbuję,podobno niesamowite przeżycia z takiego wypadu....
Bardzo dziękuje za udzielenie pomocy w temacie i życzę powodzenia w wędkarskich przygodach.......
 

Jozefp

Offline

Dwa - trzy kilometry wyżej ,,na piaskach" więcej miejsca do łowienia i piękną głowacice można trafić przy okazji tak że bardziej bym Ci polecał tamto miejsce.Przy moście zawsze oblegane miejsce i cały czas samochody Ci nad głową huczą więc lepiej podjechać kawałek wyżej Okok
 

bartekwawa29

Offline

Siemanko.
Patrzyłem dziś te miejsca co doradzałeś,powiem tak chcę tam być!!!!
A czy mógłbyś jeszcze doradzić w jakich miesiącach
się najlepiej tam wybrać,na co najlepiej łapać?Widziałem w filmikach że łapią na łamane wobki
czy na wirówki da rade,nie pamiętam na co,ale ty chyba też wstawiłeś zdjęcie z piękną rybą złapaną na swój
sprzęcik?!Rzeka raczej nie jest głęboka,chociaż nie wiem.Jest też opisany zalew,z tego co piszą taż się
tam coś dzieje,choć o ładnego szczupaka już ciężko,same małe okonie tak przetrzepane,a kiedyś podobno były tam piękne okonie i szczupaki,no ale jeszcze są ładne sandacze,leszcze...w innej części zalewu tam gdzie głębiej też pstrągi, głowatki,lipienie.Ale chyba łowienie na rzece sprawia więcej przyjemności,ryba jest silniejsza,czy w tym przypadku nie ma to znaczenia?
 

Jozefp

Offline

Tu masz trochę o tym zalewie Okok
http://www.forums...rowstart=0
 

bartekwawa29

Offline

He he trochę jest???OklaskiGraty
Jest czego pogratulować!!!Wielkie dzięki za wszelkie info,
w sumie to już chyba wszystko jasne.Powodzenia....
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sprzedam nowy kołowrotek Abel Super 5N Sprzedam sprzęt wędkarski 3 04 czerwca 2018 16:17
Nowy okres ochronny Suma w 2018 r. PZW Federation Peche i inne organizmy 12 02 czerwca 2018 12:49
Sprzedam nowy czterosów tohatsu 9.8 stopa L Sprzedam sprzęt wędkarski 3 06 maja 2018 21:19
Nowy prezes PZW czyżby światełko w tunelu Hyde Park 5 04 listopada 2017 14:33
Nowy kołowrotek Shimano TECHNIUM 6000FB! Sprzedam sprzęt wędkarski 1 09 listopada 2016 10:54
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,301,271 unikalne wizyty