Black Cat Light Spin 2.60m/10-150g | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałbym być w pobliżu, kiedy to się stanie". Woody Allen


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Testy sprzętu wędkarskiego
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Black Cat Light Spin 2.60m/10-150g

Jozefp

Offline

Damian Cecula napisał(a):

Jozef Pojedyniec napisał(a):

50 gramowe woblerki lecą jak z katapulty,te cięższe jeszcze dalej i to powinno wystarczyć, lżejszymi przynętami za sumkiem to raczej rzucał nie będę, więc jak dla mnie kijek super Okok


Józek to zrób chociaż fotkę z 50gramowym obciążnikiem- czyli szczytówka musi pracować pod taką gramaturą skoro mówisz że daleko lecą woblerki.

Za tydzień najwyżej porobię testy odległościowe , bo w tygodniu już po ciemku wracam z roboty Okok
 

homax

Offline

Ciekawe jakiej wielkości Woblera-Pojedyńca da radę pociągnąć na wiślanym nurcie!? To jest kluczowe ... Usmiech
 

Jozefp

Offline

homax napisał(a):

Ciekawe jakiej wielkości Woblera-Pojedyńca da radę pociągnąć na wiślanym nurcie!? To jest kluczowe ... Usmiech

Ja tym nie będę orał Wisły tylko spinningował,tak że na sto procent da sobie radę z każdym Okok
 

Adam Niedziela

Offline

Posiadam ten kijek w wersji 2,8 i muszę powiedzieć, że na początku myślałem ,że będzie zbyt sztywny ale wydaje mi się że na Warcie da radę. Do tej pory miałem okumę i sangera 20-60gr pod sumka także ten raczej będzie idealny.. W tym sklepie, co kupowałem jest po 590zł teraz także cena dużo lepsza niż wszedzie..
 

Filipka

Offline

Dodałem na newsa.
 

Jozefp

Offline

No i gitara Okok za jakiś czas mam zamiar ją przetestować na sumkach Usmiech))
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wędka sumowa Black Cat 600g + kołowrotek Dam Quick Combat Sprzedam sprzęt wędkarski 3 01 kwietnia 2020 07:00
Pokrowiec na wędki "BLACK CAT" Sprzedam sprzęt wędkarski 1 27 czerwca 2019 10:53
Wedka Black Car fireball 2 cw 180-280 2m Sprzedam sprzęt wędkarski 4 20 sierpnia 2018 21:53
Proszę o poradę spin na zandera Hyde Park 3 11 maja 2018 12:24
Sprzedam nową kurtkę Simms G4 Pro Jacket black rozmiar M Sprzedam sprzęt wędkarski 3 28 marca 2018 21:25
Wygenerowano w sekund: 1.71
51,299,901 unikalne wizyty