Woblery Czesława Sowińskiego ,,sowa'' | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Uprzejmość męska: najwytworniejsza forma fałszu. -Julian Tuwim


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Hand Made - Rękodzieło wędkarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Woblery Czesława Sowińskiego ,,sowa''

Bartolo

Offline

Oczywiście czekam na relacje z nad Ebro jak poszły testy. Sam wędkuje nad Ebro i jestem bardzo ciekawy jak wam idzie, i jakie kolorki okażą się trafne. Ja preferuje bardziej dolną część rzeki Ebro gdzie nurt jest szybki i ogólnie jest płytko ale już jest namierzone kilka dołków.
 

Artur Betcher

Offline

Sprawdziły się i wielu dużo by dało żeby Czesław miał ich tu więcej Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Po naszym wyjeździe zostawiłem w bazie jeden wobler Czesława. Następnego dnia klient bazy złowił na niego suma 195cm nie mając żadnego doświadczenia w trollingu a jedynie kilka wytycznych Usmiech Myślę że w tym temacie będzie się sporo działo jak wszyscy zjadą do domu Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

I się nie dzieje choć naprawdę połowiliśmy wiele pięknych ryb na Woblery Sowa.
Może ja zatem co nieco przybliżę jak się sprawowały.
Na mojej łodzi padło kilka sumów na woblery Czesława:

Sum Marcina
forumsumowe.pl/h/fshzw_img_3893jpg_d1d38.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_3948jpg_a24b6.jpg

Mój sum
forumsumowe.pl/h/fshzw_img_4158jpg_5708d.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_4174jpg_27178.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_4194jpg_425ff.jpg

Sum Kamila

forumsumowe.pl/h/fshzw_12009683_1707885316110134_5469657692168632913_n_b94a4.jpg

Sandacz Kamila

forumsumowe.pl/h/fshzw_11219430_1707322862833046_8813064673453663521_n_99381.jpg

Sum Zbyszka:

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_7887jpg_263a5.jpg

Sum Czesława:

forumsumowe.pl/h/fshzw_fshzw_12025863_1038810302817556_557790004_o_0f062_ceee4.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_fshzw_dsc00624_5e4c9_18e66.jpg

Do tego jeszcze wiele wiele innych do których dostępu do zdjęć nie mam.
Mariusz pożyczył ode mnie woblera i złowił 4 w ciągu popołudnia. Inni również bo chociażby Kamil nie tylko tego jednego złowił na woblery Czesława.
Gdyby nie to że mieliśmy woblery Czesia nie wiem jak by się to skończyło. Za to też jestem winien podziękowania.
Mam nadzieję że znajdziecie tu chwilę żeby wystawić Czesiowi notę bo choć dla nas wszystkich jest to oczywiste to nie każdy wie ze 90% sumów mamy złowione na Cześkowe woblery.
Pozdrawiam
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

SumiTo

Offline

Ja Czesiowi wstawię notkę jak tylko uporam się z przeziębieniem.
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Artur Betcher

Offline

Mało tu piszecie więc ja postanowiłem sprawdzić czy jeszcze do czegokolwiek te woblery się nadają pfft
Popłynęliśmy późno już na mały rekonesans na Sekwanie.
Zabraliśmy ze sobą Camille który już kilka razy z nami pływał. Miał przynieść szczęście bo za każdym razem jak płynie z nami Robert albo Radek łowią rybę 2m+
Tym razem myśleliśmy już że wrócimy do domu o kiju ale na sam koniec Robercik wywiązał się z nałożonych zobowiązań Haha Haha Haha

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_8007jpg_376e9.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_8011jpg_fa4f4.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_8014jpg_87b2e.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_8020jpg_b4fd1.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_8026jpg_c9661.jpg

Uznaliśmy że jeszcze nie będziemy tymi woblerami palić w piecu bo coś tam czasami wyskrobią z Sekwany grin
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

SumiTo

Offline

Zgodnie z umową testowałem dzisiaj woblery "SOWA" pod Wawelem. Testowałem je dzisiaj bo cały tydzień byłem na antybiotyku Placze .
Testowane przezemnie woblery mają bardzo agresywną pracę i z racji wielkości stawiają spory opór w wodzie przez co wymagają wysiłku w prowadzeniu. Bardziej spisały by się w trolingu jednak...
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1757jpg_52efc.jpg
Mniejsze woblery mogły by bardziej nadawać się na spining niż te.
Ogólne wrażenie dobre, ich praca jest skutkiem ich asymetryczności więc niema co na siłę próbować je poprawiać.
Czesiu mnie ostrzegał że wrzucanie jego woblera pod Wawelem to jakby włożyć kij w mrowisko więc jego wobler miał kamuflaż...
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1754jpg_efd9a.jpg
Kamuflaż był na tyle skuteczny że nawet sumy nie widziały woblera Sowy i pewnie przez to nie było brań, ale to tylko kwestia czasu beka
Jeszcze wybiorę się z nimi jutro i pojutrze a po tym odsyłam je do naszego rękodzielnika Okok
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

czeslaw sowinski

Offline

Robert a Ty też miałeś kamuflaż?Haha
 

SumiTo

Offline

Zobacz w temacie "USTAWKI PO KRAKOWSKU" kamuflaż "black adi" grin
Nad Ebro nawet sandacze brały na Twoje wobki Czesiu, ale pod Wawelem mogłem zabić kilka ryb rzucając nim... wysmiewacz
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Artur Betcher

Offline

Dziś Radek z Robertem ćwiczyli kwoczenie. Wychodzi im to względnie Haha ważne jednak ze czasami nawet coś im do kwoka wychodziło. Na koniec chwilka relaksu z Woblery Sowa i mocne pierdyknięcie u Radka. Nie szło zatrzymać w pierwszej chwili ale Radek uspokoił dziada Usmiech Nie zawiódł nas więc Strażak Usmiech Zawiodłem ja. Radek 10 minut już holował suma i nie odkleił go od dna gdzie w tym czasie nie raz już miał suma powyżej 45kg na powierzchni. Sum ostro jednak poszedł w stronę słupa. Wiedziałem że tak może zrobić ale liczyłem na to że go ominiemy. Nie udało się, plecionka strzeliła jak nitka. Zachowałem się jak uczniek Smutny Straciliśmy Strażaka który na jesień byłby świetny bo równo tydzień temu Robert wyciągnął na niego potwora. Dokładnie na tego samego. Zeusie świeć nad jego woblerową duszą Smutny

forumsumowe.pl/h/fshzw_hol_suma_e1b6f.jpg
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
kołowrotek penn spinfisher 4500 Wędka Schimano Catana 2,7 i woblery Sprzedam sprzęt wędkarski 1 31 lipca 2019 21:20
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Woblery do płytkiego trollingu Spinning, Trolling za sumem 12 03 listopada 2018 21:43
Ciężkie nocne woblery. Spinning, Trolling za sumem 7 16 czerwca 2018 22:58
Wygenerowano w sekund: 2.04
51,486,661 unikalne wizyty