Woblery Czesława Sowińskiego ,,sowa'' | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Dziewczyna to piec, w którym powoli piecze się baba.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Hand Made - Rękodzieło wędkarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 4 gość(ci)

 
Woblery Czesława Sowińskiego ,,sowa''

czeslaw sowinski

Offline

Tomek Sztanka napisał(a):

Właśnie przeczytałem cały temat. Gratuluję RĘKODZIELNIKOWI SOWA i czytając niektóre posty zastanawiam się nad zarabianiem na woblerach/producent/. Wiem, że chcemy kupić tanio dobre wobki sumowe ale DOBRY WOBLER SUMOWY NIE MOŻE KOSZTOWAĆ MNIEJ NIŻ JEDEN KILOGRAM SZYNKI=DOBREJ SZYNKIYyyyy
Teraz pytanie. Mam Magnum ze sterem metalowym, czy Ty kiedykolwiek dawałeś takowe. Wiem, że teraz materiały na stery są bardziej wytrzymałe ale mnie też chodzi o proste dociążenie a nie ciężarki w wobku czy na kotwicy. Dodam, że na rękodziełach się nie znam i nigdy wobka samodzielnie nie zrobiłem i do głowy mi nie przychodzi by nawet pomyśleć...!!!


Przyznam że nigdy nie zrobiłem woblera z metalowym sterem. Jednak myślę że ciężar steru wyciętego z poliwęglanu 4mm może być większy niż metalowy. Rola obciążenia to nie tylko nadanie ciężaru ale głównie nadanie określonego rodzaju pracy. Słowem wiele zależy od tego w której części woblera umieścisz obciążenie.
 

Artur Betcher

Offline

czeslaw sowinski napisał(a):

Wobki dostały stery i zęby!Haha. Założyłem Ownery ST46 1/0. Fotki z ustawki.Oczko
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc00456jpg_128cc.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc00455jpg_51a88.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc00454jpg_b3824.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc00452jpg_4e0c7.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc00451jpg_7add9.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc00450jpg_49fd3.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc00449jpg_0e716.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc00448jpg_5af27.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc00447jpg_3f7bb.jpg


Widzę same duże stery i to dobrze bo na Ebro świetnie a i na niektóre odcinki Sekwany wyśmienicie.
Robisz też z mniejszymi sterami, 3-4m? 2-3m?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

czeslaw sowinski

Offline

Kamil Stasiak napisał(a):

Naprawdę świetne woblerki Usmiech
Aż nachodzi ochota na kupno spiningu sumowego Usmiech

Czesławie, spróbuj też z oklejaniem i wytłaczaniem łuski, może Ci się spodoba Usmiech
Do tego dojdzie Twoje malowanie i będzie kosmos Usmiech


Kamil to czy wobki będą świetne dowiemy się już nie długo, mam nadzieję że sumom też się spodobają! Pomalutku powstają następne i już postanowiłem kilka okleić tkaniną. Przygodę z folią dopiero zacznę ale będę miał kilka pytań do Ciebie bo widzę że robisz to perfekcyjnie!Okok
 

Kamil Stasiak

Offline

Jeśli tylko będę mógł to pomogę z chęcią Usmiech
 

Filipka

Offline

Ładnie kompletnie wyglądają Haha Do twarzy będzie sumowiOczko
 

Artur Betcher

Offline

Kilka minut i kolega złowił na Twojego woblera szczupaczka Usmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_9856_30f4a.jpg

Jak widać nie tylko sumy je lubią.
Kolega zna się na tym i stwierdził ze są atrakcyjniejsze od każdego fabrycznego Twoje woblery.
Sumy złowione na Twoje woblery możesz oglądać w Dziś na rybach Sum 2015 Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

czeslaw sowinski

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Kilka minut i kolega złowił na Twojego woblera szczupaczka Usmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_9856_30f4a.jpg

Jak widać nie tylko sumy je lubią.
Kolega zna się na tym i stwierdził ze są atrakcyjniejsze od każdego fabrycznego Twoje woblery.
Sumy złowione na Twoje woblery możesz oglądać w Dziś na rybach Sum 2015 Usmiech


Super wieści!Haha Jak wiem to woblerek na fotce ma 13cm. Wynika z tego że to całkiem fajny szczupaczek!Haha
 

Grzegorz Petryna

Offline

Czesiu nie trać czasu na Forum tylko do roboty! Do sezonu coraz bliżej i trzeba strugać. Haha
 

czeslaw sowinski

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Czesiu nie trać czasu na Forum tylko do roboty! Do sezonu coraz bliżej i trzeba strugać. Haha


Grześ dajcie chociaż popatrzeć na fajne rybki!Haha
 

Grzegorz Petryna

Offline

Fajne rybki to będą od lipca mam nadzieję.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
kołowrotek penn spinfisher 4500 Wędka Schimano Catana 2,7 i woblery Sprzedam sprzęt wędkarski 1 31 lipca 2019 21:20
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Woblery do płytkiego trollingu Spinning, Trolling za sumem 12 03 listopada 2018 21:43
Ciężkie nocne woblery. Spinning, Trolling za sumem 7 16 czerwca 2018 22:58
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,291,261 unikalne wizyty