Silnik elektryczny i akumulator żelowy | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Przyjaciół można mieć w każdym czasie - pod warunkiem, że się ich nie potrzebuje. -Winston Churchill


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ GIEŁDA SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO / Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Silnik elektryczny i akumulator żelowy

Hubert Tykwinski

Offline

Witam,
interesuje mnie zakup (najlepiej zestawu)silnika elektrycznego i akumulatora żelowego o "dobrej" pojemności.
Szukam sprzętu,który nie podda się prądowi Wisły, czy Narwi (a chcę elektryczny) i fajnie by było gdyby cena była "okazyjna". Jak ktoś niema na sprzedaż,a widział coś ciekawego w jakimś sklepie i z doświadczenia wie,że to będzie dobry zakup, to proszę o namiary.
pozdrawiam i zapraszam na pw.
Hubert
Kontakt z naturą - mym terapeutą !.!.!.
 

Lukaszb

Offline

Wisła i Narew to dwie inne bajki Hubert i o ile na Narwi da radę elektryk o tyle na Wiśle nawet te najmocniejsze będą stały w miejscu. Temat już wielokrotnie przerabiany Oczko
 

Mariuszkk

Offline

Trochę dłubię ten temat i z tego co prześwietliłem sprawę ,to na chwilę obecną jak ma być moc ,to raczej 24V czyli dwa aku.Na Wiśle pewnie nie da rady ,jak piszą chłopaki ,ale na innych wodach na pewno.
Dwa akumulatory kwasowe głębokiego rozładowania 100 Ah ZAP MARINE to wydatek ok 900 PLN. A silników na 24V jest coraz więcej i można już kupić w okolicach tysiaka.Mamy wtedy ponad 80Lbs ciągu ,mniejszy prąd -aku nie dostają tak w d.. , przewody nie powinny świecić ,a power zawsze lepszy niż żyłowana 12V.Oczko
 

Wisniewski Michal

Offline

Ale za to dodatkowe 50 lub więcej kg na pokładzie Usmiech
 

Mariuszkk

Offline

Raczej w okolicach 30-35 max.Coś za coś.Na pewno nie warto iść w ,,tuningowane,, silniczki 12V.Bo to strata kasy.
 

Robertrs

Offline

To nie lepiej już jakąś 2 letnią spalinę 5hp z dobrego źródła za 2.5kpln przygarnąć?
 

Lukaszb

Offline

Np od Roberta Haha
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Spalinowy, spalinowym, ale szuka elektryka pfft
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Hubert Tykwinski

Offline

Dzięki panowie za wstępne podpowiedzi. Z Wisły mogę na razie zrezygnować,ale musi być elektryk ponieważ chciałbym trochę powędkować na Mazurach -gdzie nie można straszyć ptactwa
Kontakt z naturą - mym terapeutą !.!.!.
 

Konrad Bartosik

Offline

Hubert Tykwinski napisał(a):

Witam,
interesuje mnie zakup (najlepiej zestawu)silnika elektrycznego i akumulatora żelowego o "dobrej" pojemności.
Szukam sprzętu,który nie podda się prądowi Wisły, czy Narwi (a chcę elektryczny) i fajnie by było gdyby cena była "okazyjna". Jak ktoś niema na sprzedaż,a widział coś ciekawego w jakimś sklepie i z doświadczenia wie,że to będzie dobry zakup, to proszę o namiary.
pozdrawiam i zapraszam na pw.
Hubert


Huber zapomnij o tym że bedziesz plywal silnikiem elektrycznym po rzece. Akumulatory by Ci zatopily łódkę, a silnik pewnie by kosztował niezła kase. Rozwiazanie jest tylko jedno silnik spalinowy na rzeke a na nieduze jezioro elektryk. Nie duże jezioro czyli takie 150 ha. Na wieksze też spalina bo jak się wiatr zerwie to możesz na elektryku nie dopłynąć do brzegu. Najlepiej mieć to i to. Ja narazie tez mam elektryka i bboli strasznie ale spaliniaka tez muszę kupić bo chcę zacząć trolowac u siebie na rzece.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Akumulator do pontonu 330 z silnikiem haswing 55lb Łodzie, pontony i inne środki pływające 6 20 lipca 2019 16:25
Akumulator OPTIMA Blue Top 66Ah do łodzi Łodzie, pontony i inne środki pływające 11 30 marca 2019 08:04
Sprzedam silnik Mercury EFI 15 SeaPro MH 2018r IGŁA Sprzedam sprzęt wędkarski 6 03 marca 2019 22:12
Akumulator Toyama Motive NPM 120Ah Łodzie, pontony i inne środki pływające 3 25 stycznia 2019 18:35
Kupię silnik zaburtowy do 10KM S Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 2 12 stycznia 2019 11:56
Wygenerowano w sekund: 1.57
51,515,934 unikalne wizyty