Humor wędkarski i nie tylko - 2015. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Łzy są skutkiem czynów. -Wergiliusz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Humor wędkarski i nie tylko - 2015.

Dariusz Kucharski

Offline

Artur Betcher napisał(a):

JanuszKR napisał(a):

Dzisiaj poprosiłem moją małżonkę o lakiery do paznokci, co by potuningować trochę moje przynęty.
Jak zobaczyłem to PUDŁO to mnie zatkało, więc zrobiłem małe zestawienie grin
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0212jpg_2e12f.jpg
Wyszło 55/44 więc teraz mam przynajmniej ARGUMENTY, bo ostatnio usłyszałem "w tym miesiącu już nie jedziesz do FishPointa" bekapfft


Jak ja kilka miesięcy temu zrobiłem podobne zestawienie to moja żona do dziś ma załamanie nerwowe beka


Rozweselił mnie twój tekst Artur wysmiewacz ale fakt faktem tyle sprzętu to ja u jednego wędkarza, a co tam jednego to jak mały sklepwysmiewacz przecież tego było cały bus po dach zapakowany i ubite jeszczegrin
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Artur Betcher

Offline

Lecę z kompem na zakrystie, dzięki duchowej ochronie będzie bardziej zabezpieczony przez wirusami niż gdyby miał Nortona beka

forumsumowe.pl/h/fshzw_serwerowbia_5913a.jpg
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Zerżnięte z FB Haha

Sytuacja, która wydarzyła się w autobusie linii numer 32 w Gliwicach.
Autobus, pełen tłok ludzi (godzina 16, każdy wraca z roboty), jednym z pasażerów zajmujących miejsce siedzące jest czarnoskóry mężczyzna, wiek nieznany. Autobus staje na przystanku, wsiada kobieta w ciąży (zaawansowanej) z zakupami i jakaś babcia (i inne osoby). Murzyn widząc kobietę w ciąży wstaje i mówi do niej: "Proszę sobie usiąść" i grzecznie się odsuwa, podaje dłoń żeby się go złapała - autobus już rusza. Babcia widząc zwalniane miejsce, odpycha kobietę brzemienną i pędem wskakuje na krzesełko, zajmuje je i siedzi w niebo wzięta. Czarnoskóry powiedział jej ładnie: "przepraszam, ale ustąpiłem miejsca tej kobiecie, bo jest w ciąży i wygląda na zmęczoną, chyba niestanie się pani nic, jeśli postoi pani trochę a da usiąść tej pani." Na co babcia odpowiada:
"Nie wiem z jakiego plemienia pan jest, ale tutaj,w tym cywilizowanym kraju ustępuje się miejsca starym, schorowanym kobietom, a nie młodym, zdrowym."
No niestety miała pecha, bo czarny najwidoczniej się mocno zirytował przytykiem rasistowskim więc ładnie i dosadnie odpowiedział starszej pani:
"Nie wiem, z jakiej wioski pani jest, ale w mojej to takie stare i zgryźliwe pizdy zjada się na kolację". - cały autobus pękał ze śmiechu.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Do czarnego humoru Haha
Jak słowa które wypowiadamy w życiu mogą kiedyś się na nas zemścić beka

forumsumowe.pl/h/fshzw_szmata_polityk_f5e8d.jpg
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Takie życiowe beka

forumsumowe.pl/h/fshzw_seks_na_urzad_skarbowy_6a3f5.jpg
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Hirko1990

Offline

Z Panem Kukizem coś w tym jest ale trzeba pamiętać o jednym ze jak się dostał do koryta to zrobił więcej niż inne partie przez to ze specjalnie stworzył ruch a nie partie i nie pobiera naszych pieniędzy na utrzymanie swojej organizacji... ale inna sprawa taka na co rząd to przeznaczy ro wielka tajemnica.... a zresztą niebie temat i szkoda nerwów :-)
 

Mariuszkk

Offline

Raczej trudno go nazwać politykiem Usmiech
 

wojtek zdunik

Offline

W ten łikend nad Biebrzą.
Będąc w wynajętym domku przychodzi do nas miejscowy kościelny - organista. I proponuje nam opłatek.
Kolega powiedział, że my turyści, nie stąd i nie potrzebujemy, ale że jest biesiada i jako muzykalny człowiek niech siada z nami, mamy gitarę i kielicha. A on, że nie bo musi całą wioskę oblecieć. I jakiś taki wystraszony uciekł.
Na drugi dzień gadamy z gospodarzem że mieliśmy gościa ale nie chciał chlapnąć.
A ten do nas:
-To jest dobry aparat, teraz jest zaszyty ale jakiś czas temu przyszedł na pasterkę nagrzany
i zaczął grać i śpiewać:
"Miała matka syna"
Ksiądz i wierni biegli żeby go ściągać zza organ
Od tej pory niby nie pije Oczko
 

Artur Betcher

Offline

Z ciekawostek marketingowych beka

forumsumowe.pl/h/fshzw_list_do_kubusia_53d49.jpg
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Haha mocny ten list. Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Humor wędkarski i nie tylko - 2017 Hyde Park 23 14 marca 2020 00:02
Kupię: Rapala Down Deep Husky Jerk 12cm tylko w kolorze GRH Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 07 kwietnia 2017 16:25
Sprzedam zestaw wędkarski Sprzedam sprzęt wędkarski 2 29 marca 2017 18:36
Witam wszystkich z moich okolic(Kostrzyn nad Odra) i nie tylko. Powitalnia sumowa ;) 11 29 marca 2017 08:51
Humor wędkarski i nie tylko - 2016. Hyde Park 98 03 stycznia 2017 22:55
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,297,361 unikalne wizyty