Zakupy wędkarskie 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Czasem wydaje mi się, że tworząc człowieka, Bóg przecenił swoje możliwości. - Wilde Oscar


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zakupy wędkarskie 2015

Mateusz Harezlak

Offline

Jestem przekonany że 560-tka zmieści się w uchwycie tego kija, jeszcze nie spotkałem sumówki do której nie pasował by ten kołowrotek....
 

Michal Wilk

Offline

Tak jak Mateusz napisał zresztą jak warlock wchodzi to i slamer podejdzie Oczko jutro zrobie test Oczko znaczy zdjęcia bo test juz robiłem ale nie miał kto foto zrobić Oczko
 

Bartekp

Offline

Panowie dzięki za info Usmiech Nie ukrywam że jestem zainteresowany tym kijem i jestem mega Ciekawy jak tam po teście Usmiech Pozdrawiam
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Taka drobnica, zobaczymy jak się sprawdzi pfft

forumsumowe.pl/h/fshzw_20150627_140415_578ec.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Dariusz Kucharski

Offline

Taka drobnica ale jak solidna żaden sum nie da rady takim kotwicąOkokmam nadzieję ze je przetestujesz na pierwszej zasiadce sumowejOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Taka drobnica ale jak solidna żaden sum nie da rady takim kotwicąOkokmam nadzieję ze je przetestujesz na pierwszej zasiadce sumowejOkok


To do woblerów grin
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Dariusz Kucharski

Offline

więc przy pierwszym spiningowaniu lub trolingupfft
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Artur Betcher

Offline

Ja skromnie w tym roku z zakupami. Na cały rok kupiłem jedynie na razie agrafki do woblerów.

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_8269jpg_7e217.jpg

Jeszcze tylko kotwice, kółka, przypony szczupakowe i basta.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Przetestowałem wczoraj na agrafkach Groma ( na sucho na brzegu) i je ładnie chwyta z tym z e zwracajcie uwagę na oplatanie linki na plecionce gdyż takie coś skutkuje stratą woblera. Jest wiec OK.
Dziś udało mi się kupić Gamakatsu Treble 16 1/0 po 10 euro za paczkę czyli mniej niż połowa ceny gdziekolwiek w Europie. Gościowi zostały dwie paczki więc jak ktoś potrzebuje to pisać na PW, dam namiar.
Kupiłem tez kółeczka Gamakatsu i też masakra żeby to kupić ale za 6 paczek dałem 26 euro z wysyłką.
Pamiętajcie że jak kupujecie na EBAY kilka paczek to zazwyczaj policzy wam tyle razy przesyłkę ile było paczek i tak za kółeczka pokazało 6x15euro wysyłki.
Napisałem do gościa i zmienił mi to na 4,50 euro a ten od kotwic z 36 dolarów do 12 dolarów.
To moje ostatnie zakupy wędkarskie w tym roku, jak dojdzie to wszystko to wstawię ale przynajmniej mam pewność że mój zestaw końcowy nie ma już słabych punktów.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Dziś przyszły kółeczka z Niemczech. Drogie były ale dla mnie numer jeden bo raz że faktycznie mają przeogromną wytrzymałość a dwa że nie odkształcają się przy zakładaniu kotwic co jest rzadkością bo w kołeczkach Kamatsu czy Black Cat na próżno tego było szukać.

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_8584jpg_20aaa.jpg

Największy ból jest taki że na kotwice muszę poczekać jeszcze dwa tygodnie bo idą z Wietnamu Smutny
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zakupy wędkarskie 2017 Forum ogólne o sumach 91 07 marca 2018 12:49
Świeże zakupy do stacjonarki Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 27 stycznia 2018 12:05
Zakupy wędkarskie 2016 Forum ogólne o sumach 342 03 stycznia 2017 22:57
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Targi wędkarskie Szczecin 2-3 kwiecień 2016 Zloty i forumowe imprezy 11 12 kwietnia 2016 21:53
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,292,398 unikalne wizyty