Sportowe emocje 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

''Wydaje mi się, że mógłbym mieć lepszą kondycję gdybym nie pił i nie palił 7 paczek papierosów dziennie'' beka Ricardo "El Matador" Mayorga (29-8-1, 23 KO)


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sportowe emocje 2015

Jaroslaw Radzki

Offline

Mecz no cóż bolączka jak się obawiałem nie mamy środkaaaaaaaaaa gdie jest pomoczly żeby Lewy brał się za rozgrywanie piłki to jest nie do pomyśleniaaaaaaaaazly
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Dobrze, że chociaż 1 pkt mamy z wyjazdu z taką słabą grą Smutny
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Jedna wielka katastrofaaaaaaaaaaaaa Zmeczony dwie akcje na bramkę Irlandii w drugiej połowie zakończone strzałem, nasza drużyna grała systemem obrona atak, porażka gdzie jest linia pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy hmmmmm chyba poszli na browara Piwko zly
 

Konrad Bartosik

Offline

Nie było tak źle, mecz był fajnyUsmiech
 

Konrad Bartosik

Offline

He no wiesz Jarek, bywało gorzej mogliśmy np. Przegrac 3:0. Dobry był mecz bo miałem ochotę mometami wyrzucić telewizor przez okno (czyli wciaglo mnieUsmiech), no końcówka była dramatyczna, rozpaczliwa walka. Emocjie były, wstydu nie ma to się liczy. Myślę, że jeszcze chłopaki pokażą na co ich stać, a tak to ja się nie znam na niuansach taktycznych. Pozdro
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Konradzie z pełnym szacunkiem do Ciebie ale co w tym meczu po za akcją bramkową było fajne??? to że przez 85% broniliśmy się , czy to ze strata piłki następowała po 8 sekundach, czy to że nasza linia pomocy upssssss nie było pomocy nie potrafiła wymienić więcej jak dwa max 3 podania, czy to że niektórym się pomyliła piłka nożna z hokejem bo co chwila wybijano piłkę na uwolnienie by ponownie się bronić???? mogło się podobać jeżeli lubisz horrory heheheh to tak masz rację, nie rozumiem tego Nawałki dlaczego nie zrobił wcześniej zmian , kolejny dziwny trener trzymający jedną ekipę na boisku która nie ma sił aż do 80 min katastrofa brrrrrrrrrrrzly
 

Konrad Bartosik

Offline

Tak, zminy powinny nastąpić wczesniej już w 80 minucie było widać, że jest kiepsko tu był najwiekszy błąd, tak to może nie stracilibysmy tej bramkiUsmiech
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Dokładnie ale ten błąd jest powielany przez każdego trenera kadry, jakieś sentymenty wchodzą chyba w grę a nie kalkulacje i chęć wygrywania szkoda bo mimo tzw obrony Częstochowy z wcześniejszymi zmianami była szansa na wywózkę 3pkt-ów zly
 

Tomasz Seta

Offline

Wynik lepszy od gry.Nawet lepiej,że nie dowieźli wyniku-zaraz by była wielka euforia.Jest nad czym pracować.
 

Robertrs

Offline

Gratulacje dla Andrzeja Fonfary !Okok Chavez nie wyszedł do 10 po knock-down'nie w 9. Dobra walka "Księcia".
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Emocje sportowe 2018 Forum ogólne o sumach 1 09 stycznia 2018 01:27
Sportowe emocje 2017 Hyde Park 9 23 lutego 2017 21:36
Sportowe emocje 2016 Hyde Park 113 03 stycznia 2017 22:05
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Kontrole PSR i SSR 2015 Forum ogólne o sumach 25 18 marca 2016 21:13
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,294,550 unikalne wizyty