Zakup autka | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Są na świecie rzeczy, o których się nawet fizjologom nie śniło" - Ferdek Kiepski


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zakup autka

Dariusz Kucharski

Offline

Zamierzam kupić żonie jakieś małe autko do 5000, w grę jak na razie wchodzą ,Matiz, Fiat Punto,Peugeot 206,i Mercedes A170 trzeba będzie trochę dołożyćSmutny naczytałem się w necie opinii iii teraz już nic nie wiem zly jedni narzekają inni chwalą , wiec proszę o radę, może ktoś ma i coś wie na temat któreś z tych autek albo doradzi którego na pewno nie warto kupować
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Michal Gorski

Offline

Fiat Bravo 1,9jtd Usmiech

Matiz to mizerotka niestety. Punto ma słabą blache. Peugeot nie mam zdania a Mercedesem mi osobiscie dziwnie sie jeździło.
Catch & Release
Kajtek...
 

Janusz Golebiewski

Offline

Astra 2 z silnikiem Isuzu - oszczędny i udany silniczek. Szkoda Darku, ze nie pisałeś wcześniej bo sąsiad w zeszłym tygodniu sprzedał taką Astre w przyzwoitym stanie za grosze.
 

Dariusz Kucharski

Offline

No tak więc szukam dalej tylko co???wysmiewacz Matiz mi się nie podoba dewuuuuuuuuu Peugeot podobno tylna belka gnije strasznie a elektronika to porażka ale ładny sylwetka niczego sobie, Punciaka no sam nie wiem
dreptam w miejscu Smutny a w niedziele muszę coś kupić
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Matiza, czyli czopka odpuść sobie wysmiewacz Chociaż mam znajomego, który Matizem z LPG zrobił ponad 360000 km, aż mu dosłownie auto zgniło Haha To ma być auto tylko na dojazdy do Wrocławia z Oborniki, czy coś poważniejszego?
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Michal Gorski

Offline

Silnikowo Punto i Bravo to jest to samo tylko Bravo ma lepszą blache i co dziwne jest tańsze. Ja miałem, sprzedałem siostrze rok temu przy przebiegu 360tys. Siostra jeździ nadal i przez rok nic nie robiła. Ale jak fiat to tylko jtd.
Najlepsze z tych co podałeś bedzie A klasa ale pewnie i najdroższe. Zobacz może Yaris Toyote. Dobre auta i może uda się znaleźć w tej cenie. Masz jeszcze Focusa na który kiedyś był szał i ludzie bardzo je chwalili.
Catch & Release
Kajtek...
 

Dariusz Kucharski

Offline

Bartosz Wasielewski napisał(a):

Matiza, czyli czopka odpuść sobie wysmiewacz Chociaż mam znajomego, który Matizem z LPG zrobił ponad 360000 km, aż mu dosłownie auto zgniło Haha To ma być auto tylko na dojazdy do Wrocławia z Oborniki, czy coś poważniejszego?


Tylko czasem wyjazdy , Wrocław wołów Trzebnica praktycznie w kolo komina wysmiewacz
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Wisniewski Michal

Offline

Panda zbiera dobre opinie, ale trzeba uwazac bo duzo poflotowych, zajechanych jest na rynku. Francuzow sie boje, Matiz, blacha jak w tico, nie daj Boże coś i auto sprasowane. A corsinka 1.0?
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Yaris w cenach jak A170 jest. Do 5000 zł jest strasznie dużo samochodów, ciężko będzie doradzić coś idealnego Smutny Musiałbyś znaleźć coś kto już ma i może konkretną opinię wydać. Ja bym poszedł w stronę francuza Okok
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Artur Opolka

Offline

Witaj , z Fiatem i Francuzami nie mialem doswiadczenia . Mercedesa A sobie odpusc po 1 gnije , po 2 duzo pali , a przy wymianie pierdol typu rozrusznik , alternator , czy jakies paski trzeba caly silnik wyciagac bo nie ma wogole dostepu do niczego..... Jesli bedzie jezdzil bedzie ok , ale znajoma ostatnio w PL za wymiane rozrusznika zaplacila 800zl za sama robota (trzeba bylo podniesc silnik) Ogolnie mercedes A to model na ktorym Merc zarobil najwiecej kasy (serwis....) Na twoim miejscu poszukalbym jakiegos japonczyka , yarisa moze ciezko znajdziesz w dobrym stanie za ta kwote , ale na twoim miejscu poszukalbym Mitsubishi Colt -bezawaryjne tanie w eksploatacji i kazdy mechanik to naprawi .Czesci wcale nie sa takie drogie jak ogolnie sie Polsce mowi , jezdze od ponad 10 lat japonczykami i jeszcze nigdy problemow nie mialem , a kupuje przewaznie leciwe samochody ...
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zakup Kontrolowany Łodzie, pontony i inne środki pływające 3 12 kwietnia 2019 14:32
Hiszpania, baza wędkarska, zakup terenu Hyde Park 2 10 maja 2018 22:23
Zakup kija do stacjonarki. Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 8 14 stycznia 2016 12:21
Zakup sprzętu. Wędziska spinningowe na suma 18 05 sierpnia 2015 22:43
Czy nie szkoda kasy na zakup Wędziska spinningowe na suma 7 26 lipca 2013 19:52
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,477,822 unikalne wizyty