Jaka Kamerka do wędkarstwa Spinningowego ? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Owoce dojrzewają w świetle światła, ludzie zaś w świetle miłości." [ Julius Langbehn ]


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy,
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Jaka Kamerka do wędkarstwa Spinningowego ?

Dariusz Kucharski

Offline

Bartosz Wasielewski napisał(a):

Dariusz Kucharski napisał(a):

Bartek ,ja mam taką- Kamera SJ4000 WiFi 1080P Full HD poczytaj i zobacz testy jaka jest różnica między tą kamerką a Go pro ,Okok w cenie ogromna a w obrazie niezauważalna, przejrzyj , przemyśl, jak chcesz to podjedź do mnie i obejrzysz


Wiem, wiem jaką masz pfft Rozważałem tą opcję, ale zastanawiałem się nad SJ5000. Na razie jednak nie ogarniam jak nie kupić podróbki beka


Bartek jak będziesz kupował , zwróć uwagę by było full akcesoria i najlepiej z kartą pamięci , a jeśli sam zamierzasz zakupić zwróć uwagę na klasę , by była odpowiednio szybka
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Bartosz Wasielewski napisał(a):

Dariusz Kucharski napisał(a):

Bartek ,ja mam taką- Kamera SJ4000 WiFi 1080P Full HD poczytaj i zobacz testy jaka jest różnica między tą kamerką a Go pro ,Okok w cenie ogromna a w obrazie niezauważalna, przejrzyj , przemyśl, jak chcesz to podjedź do mnie i obejrzysz


Wiem, wiem jaką masz pfft Rozważałem tą opcję, ale zastanawiałem się nad SJ5000. Na razie jednak nie ogarniam jak nie kupić podróbki beka


Bartek jak będziesz kupował , zwróć uwagę by było full akcesoria i najlepiej z kartą pamięci , a jeśli sam zamierzasz zakupić zwróć uwagę na klasę , by była odpowiednio szybka


Spoko, spoko ten temat nie jest mi obcy Oczko

Tak poczytałem i (raczej) zdecyduję się na SJ5000 Plus Ambarella. Przede wszystkim dlatego:
Full HD: 1920*1080P 60/30 fps, 720P: 1280*720P 120/60/30 fps, 480P: 848*480P, 240/120/60/30 fps

W komplecie oczywiście cała masa gadżetów Haha Muszę tylko ogarnąć czy kupować przez Aliexpress, sklep SJCAM-POLAND a może przez Alledrogo.....
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Dariusz Kucharski

Offline

no kamerka na pewno się sprawdzi , ja ze swojej , z gorszym procesorem jestem bardzo zadowolonyOkok do filmików z wędkowania jest wystarczająca, pod wodą też robi super filmiki tylko lipa że WIFI pod wodą nie działa, ale sterowanie ze smartfona jest bardzo przydatneOkok wystarczy wgrać oprogramowanie i hula jak trzebaOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

no kamerka na pewno się sprawdzi , ja ze swojej , z gorszym procesorem jestem bardzo zadowolonyOkok do filmików z wędkowania jest wystarczająca, pod wodą też robi super filmiki tylko lipa że WIFI pod wodą nie działa, ale sterowanie ze smartfona jest bardzo przydatneOkok wystarczy wgrać oprogramowanie i hula jak trzebaOkok


Miał ktoś w ręku Xiaomi Yi? Haha Bo znalazłem w dobrej cenie i sam już ni8e wiem, w testach wypadają podobnie.....
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Żyłka 0,50mm a jaka plecionka przyponowa? Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 4 04 sierpnia 2017 11:24
Jaka wędka do multika Okuma na suma Forum ogólne o sumach 1 26 sierpnia 2016 20:04
Jaka metoda Bojka, Boczny Trok, Spławik na suma 5 26 maja 2016 16:58
Jaka echosonda do czytania dna? Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 38 19 kwietnia 2016 19:15
Rozważania przy wyborze silnika, jaka wielkość? Łodzie, pontony i inne środki pływające 16 25 lipca 2015 20:48
Wygenerowano w sekund: 1.55
51,491,862 unikalne wizyty