Na pstrągi :D | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Moje życie jest żałosne. Ostatni raz byłem w kobiecie zwiedzając Statuę Wolności". Woody Allen


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Na pstrągi :D

Bartosz Wasielewski

Offline

Też tak bym chciał:
YouTube Video

grin
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Lukaszb

Offline

W 3:30 jak opowiada haha Haha
 

daddax

Offline

Rewelacyjna sprawa takie łapanie. Jaki super obszerny namiot. Jest to moim marzeniem zrobić coś podobnego w naszych warunkach. Pytanie, czy będzie w tym roku konkretna zima i czy ma u nas sens takie zasiadkowanie. Rybek takich na pewno nie ma, ale np. z leszczami itp. można było by o czymś takim pomyśleć. Ciekawe co by się działo u nas na takiej nocce?Usmiech
 

Bartosz Wasielewski

Offline

daddax napisał(a):

Rewelacyjna sprawa takie łapanie. Jaki super obszerny namiot. Jest to moim marzeniem zrobić coś podobnego w naszych warunkach. Pytanie, czy będzie w tym roku konkretna zima i czy ma u nas sens takie zasiadkowanie. Rybek takich na pewno nie ma, ale np. z leszczami itp. można było by o czymś takim pomyśleć. Ciekawe co by się działo u nas na takiej nocce?Usmiech


Obowiązkowo trzeba byłby się zaopatrzyć w odpowiednie środki rozgrzewające Piwko, aby łowić Rybki
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

daddax

Offline

Na rozgrzewkę mam słoneczko gazowe, ale coś tam z prądem pewnie by nie zaszkodziło. A tak na serio, to czy ktoś z kolegów ma jakieś doświadczenia w nocnym łapaniu z lodu.??? Bo zazwyczaj łapanie u nas kończy się o zmierzchu.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

daddax napisał(a):

Na rozgrzewkę mam słoneczko gazowe, ale coś tam z prądem pewnie by nie zaszkodziło. A tak na serio, to czy ktoś z kolegów ma jakieś doświadczenia w nocnym łapaniu z lodu.??? Bo zazwyczaj łapanie u nas kończy się o zmierzchu.


Aż takim twardzielem nie jestem wysmiewacz
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.67
51,481,117 unikalne wizyty