Akumulator żelowy Toyama 100ah | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Doradzając przyjacielowi, staraj się mu pomóc, a nie sprawić przyjemność. Autor: Solon


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ GIEŁDA SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO / Sprzedam sprzęt wędkarski
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Akumulator żelowy Toyama 100ah

Arkadiuszka

Offline

Witam, mam do sprzedania aku żelowy Toyama 100aH, kupiony 14cie miesięcy temu za 750zł, sprzedaję z powodu przesiadki do większej łodzi z silnikiem spalinowym i konieczności zakupu akumulatora AGM o większej pojemności i tolerancji na ładowanie. Poczytałem, podowiadywałem się i tego typu akumulatory, źle znoszą ładowanie z silnika spalinowego. Akumulator używany był tylko w tym sezonie jako rezerwa( wypożyczałem łódź z silnikiem elektrycznym i akumulatorem 120ah, podłączałem go tylko, gdy tamten nie dawał rady po kilkunastu godzinach trolingu) Ładowany był tylko widoczną na zdjęciu specjalną ładowarką (nie jest na sprzedaż) i nigdy nie podłączany pod silnik spalinowy. Aku teoretycznie jest na gwarancji (24miesiące), której niestety nie mogę znaleźć, mogę udzielić pisemną na pozostałe 10 miesięcy.
Cena 450zł + koszt wysyłki możliwy odbiór osobisty Szczecin, okolice.
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0394jpg_f3e23.jpg
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Akumulator do pontonu 330 z silnikiem haswing 55lb Łodzie, pontony i inne środki pływające 6 20 lipca 2019 16:25
Akumulator OPTIMA Blue Top 66Ah do łodzi Łodzie, pontony i inne środki pływające 11 30 marca 2019 08:04
Akumulator Toyama Motive NPM 120Ah Łodzie, pontony i inne środki pływające 3 25 stycznia 2019 18:35
Silnik Elektryczny Motorguide i aku żel Toyama 120Ah Sprzedam sprzęt wędkarski 9 24 października 2016 19:59
Silnik elektryczny i akumulator żelowy Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 31 13 lutego 2015 18:05
Wygenerowano w sekund: 1.70
51,537,095 unikalne wizyty