Rybomania POZNAŃ 7-8 LUTY 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Są na świecie rzeczy, o których się nawet fizjologom nie śniło" - Ferdek Kiepski


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Rybomania POZNAŃ 7-8 LUTY 2015

Michal Gorski

Offline

Po trasie byłem w okolicy i się styknęliśmy Oczko Wydębiłem dwa słoiczki kiełby z dzika Oczko Smakowała jak dzik Oczko W sumie nie wiem jak smakuje dziki pies Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 

Daniel Kozlowski

Offline

Jacek Gebala napisał(a):

Michal Gorski napisał(a):

Daniel, a kiedy teraz w Niemczech będą takie targi?


Daniel Kozlowski napisał(a):

Nie mam pojęcia, trzeba obserwować ogłoszenia, gdzieś się na pewno pojawią. Mam nadzieję że w tym roku zorganizują na początku sezonu a nie na końcu.Usmiech


"Po sezonie jest przed sezonem"

Takich targów jest w Niemczech bez liku i to właśnie w okresie jesienno-zimowym - np. już 14/15 Lutego "Angel-Expo" we Frankfurcie nad Odra , następne w kolei to (piąte i "międzynarodowe" ) targi "sumowe" 28-go Lutego w Saarland , kolejne tzg. karpiowo-sumowe będą 7 Marca w Herrieden - a już 8 Marca jest Aqua-Fisch w Friedrichshafen(rybołówstwo i akwarystyka). To wszystko przed nami, tylko pakować manatki i jechać...


Jacku dzięki za informacje, gdzie to znalazłeś?Usmiech
Złów i wypuść.....a bedzie ci dane, to co najwiekszeFoto
 

Martink

Offline

Michal Gorski napisał(a):

Po trasie byłem w okolicy i się styknęliśmy Oczko Wydębiłem dwa słoiczki kiełby z dzika Oczko Smakowała jak dzik Oczko W sumie nie wiem jak smakuje dziki pies Oczko


Hyhy, no to już wiesz pfft
 

Filipka

Offline

News dodany Usmiech
 

Filipka

Offline

Oglądam zdjęcia tych łodzi i ehh … Dla kogo to jest dedykowane Smutny I gdzie się kradnie takie pieniądze hehe Haha
 

Artur Betcher

Offline

Pamiątkowe zdjęcie z Jurkiem, Mirkiem i Adasiem Usmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_p1040387jpg_844ae.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_p1040388jpg_12345.jpg
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

I tu jeszcze rodzynek administracyjny, tylko Filipa brakuje Haha

forumsumowe.pl/h/fshzw_adam_e4a4b.jpg
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Wisniewski Michal

Offline

To dlatego Adam taki zmęczony byl na fotach z integracjipfft
 

Filipka

Offline

Haha spragnionych napoić Haha
 

Robertrs

Offline

Wisniewski Michal napisał(a):

To dlatego Adam taki zmęczony byl na fotach z integracjipfft


Heh....myślę, że na Adasiu C2H5OH w jakiejkolwiek formie nie robi takiego wrażenia Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Rybomania Sosnowiec rzeź ryb z dużego akwarium Znalezione w sieci 2 12 marca 2018 16:06
Rybomania- Sosnowiec 24-26 marzec 2017. Zloty i forumowe imprezy 5 05 kwietnia 2017 00:03
Rybomania Poznań 17-19 Luty 2017r Zloty i forumowe imprezy 34 24 lutego 2017 18:28
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Rybomania Lublin 3-4 grudzień 2016r Zloty i forumowe imprezy 6 08 listopada 2016 20:27
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,478,001 unikalne wizyty