Sumowe podpórki | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Miłość nie polega na stałym patrzeniu na siebie, lecz na stałym patrzeniu we wspólnym kierunku. -Antoine De Saint Exupery


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sumowe podpórki

Artur Betcher

Offline

Za te pieniądze to ja sobie kilka do feederów chyba kupię Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Zmierz od razu jak możesz średnicę wewnętrzną tych podpórek. To są chyba do parasoli ogrodowych i nie każda wędka w nią pewnie wejdzie. Cena rewelacja. Oczko
 

Mateuszw

Offline

te wkręcane podpórki maja 4 cm średnicy Usmiech
 

Tomasz Kalaska

Offline

Powodzenia latem kiedy sucha jest ziemia nad rzeką glina...Nie ma szans aby to weszło a glebę...
 

Mateuszw

Offline

w ubiegłym sezonie podczas tej suszy wkręcałem w wysuszoną trawę i jakoś powoli szło Usmiech gorzej kiedy stawia się blisko niskiego brzegu bo wtedy zbiera się wewnątrz woda Smutny ale wydaje mi się że na początek to i tak fajny temat, przede wszystkim 7 zł to nie duże pieniądze i nie zajmuje dużo miejsca wiec i tak jest na +
 

wojtek zdunik

Offline

To jest tworzywo czy metal?
 

Mateuszw

Offline

grube tworzywo około 0,7 cm
 

wodnik szuwarek

Offline

Witajcie !
Ja ostatnio rozpocząłem prace nad podpórkami. Będą ważyły dość sporo, ale coś za coś. Zostało mi jeszcze parę elementów do wykończenia i może wypoleruję je na końcu. jak macie jakieś sugestie to chętnie wysłucham.

forumsumowe.pl/h/fshzw_1_290e1.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_2_43229.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_3_868e6.jpg
 

Dariusz Kucharski

Offline

Tam gdzie dolnik wędki wkładasz od spodu dziurka na odpływ wody by się przydałaOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

wodnik szuwarek

Offline

Na tych zdjęciach tego nie widać ale, otworki są zrobione. Dodatkowo kubki wewnątrz są wyłożone na dnie i na ściankach wewnętrznych 4 mm gumą. Oczywiście w gumie na dole jest otworek. Mam zamiar w górnych uchwytach, również dać od wewnątrz gumę, oraz dorobić wyciągane bolce zabezpieczające. Zastanawiam się tylko, czy guma dana na kleju nie będzie za słabo przyklejona i czy wytrzyma. Może dam jeszcze rurkę termoskurczliwą, lub całkiem inaczej to rozwiążę.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Plecionki sumowe (opinie) Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 373 05 lutego 2019 21:51
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,291,101 unikalne wizyty