Różnice w budowie muliplikatora Okuma Classic XT 300LX, a Okuma Classic PRO XT CLX 302LX. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Im bliżej jesteśmy natury, tym więcej czujemy w sobie Boga. Autor: Johann Wolfgang Goethe


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Różnice w budowie muliplikatora Okuma Classic XT 300LX, a Okuma Classic PRO XT CLX 302LX.

Grzegorz Petryna

Offline

Czy ktoś ma jakieś pojęcie czy to się różni od siebie? Classic Pro jest ciut tańsza, ale parametry techniczne typu: waga, pojemność szpuli, przełożenie są identyczne. Może Classic Pro jest jakimś odświeżonym modelem 300LX?
Kto ma niech się wypowie, jak to pracuje. Cena jest bardzo okazyjna i zachęcająca do zakupu (około 150-200zł).

Tutaj opis producenta i specyfikacja (dla obu multików taka sama).


Nowa seria multiplikatorów morskich przeznaczonych do wielu metod połowu, takich jak trolling czy ciężki jig. Zdadzą egzamin również przy ciężkich metodach gruntowych w wodach śródlądowych, szczególnie przy połowie sumów.

Supermocna rama nośna z kompozytu grafitowo-tytanowego z elementami ze stali nierdzewnej
Długa, stalowa korbka
Duży, ergonomiczny uchwyt
Hamulec odśrodkowy
2 łożyska kulkowe, całkowicie zabezpieczone przed dostępem wody
Wersja na lewą rękę


Parametry:

Waga: 442g

Poj. Szp.: 0,50/260mm/m

Łożyska: 2

Przełożenie: 1:3,8


Tu Okuma Classic XT 300LX:

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/5473a30e95a58_4744515810.jpg

A tu Okuma Classic PRO 302LX:

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/5473a33ae07b9_4776996120.jpg
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Może zwykły chwyt marketingowy wysmiewacz 302 jest bardziej Pro beka
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Filipka

Offline

Ja mam jakiś taki z licznikiempfft Jutro sprawdzę dokładnie. Wydaje się konkrecik Oczko Holowałem szczupaka 52 nimpfft Praca multika piękna...haha Zobaczymy jak suma zatne kiedyś pfft
 

Norbert Jeziorek

Offline

Grzesiu dobrze,że ten temat założyłeś bo sam miałem się pytać w tamtym temacie o co chodzi z tymi dwoma modelami. Czekamy teraz na pomoc, przez zimę dwa bym przygarnął z neta na gwiazdkę Okok
ZŁÓW I WYPUŚĆ ; >

Fishing is life... ; >
 

Wisniewski Michal

Offline

Różnica polega na tym, że wersja Classic XT 300LX nie posiada lożysk, stąd główna różnica w cenie - tak wynika z opisu teamdragon.pl. Ja na początek wziąłem właśnie tą tańszą wersje, jak mi się spodoba multowanie, zamiennie na lepszą Usmiech
Generalnie polecam. Zrobiliśmy na nim test Godzilli do 19kg. A na skreconym max hamulcu idzie zerwać PP 0,46 Haha
 

Grzegorz Petryna

Offline

Czyli jak zazwyczaj, lepiej dopłacić. Sprawdzałem 2 aukcje i opisy były identyczne, tzn. że jeden i drugi ma 2 łożyska.
 

Lukaszb

Offline

Musi mieć przecież łożyska Haha Bez łożysk to nie pojedzie Haha
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Miałem wrzucić to już rano, ale przez cały dzień nie było czasu:
forumsumowe.pl/h/fshzw_okumy_04cc1.jpg
Katalog Dragona na 2014 rok strona 73,
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Lukaszb

Offline

Jak to bez łożysk?
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Okuma azores Sprzedam sprzęt wędkarski 1 20 listopada 2019 18:54
Sprzedam kołowrotek Okuma SLX 15L Sprzedam sprzęt wędkarski 1 10 kwietnia 2019 15:44
Kołowrotki okuma Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 7 03 lutego 2018 13:45
okuma classic pro 302 Poradniki wędkarskie 6 01 września 2017 14:49
Okuma RAW II 80 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 1 24 lipca 2017 22:26
Wygenerowano w sekund: 1.68
51,301,488 unikalne wizyty