Trolling - przepisy | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Często cytuję samego siebie. Dodaje to pieprzu mojej konwersacji. -Magdalena Samozwaniec


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Spinning, Trolling za sumem
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Trolling - przepisy

Grzegorz Petryna

Offline

Jeśli tak, to wędka to nie problem, ale skąd wezmę 2 młodych łebków, co będą ze mną siedzieć. beka
Artur już ma łatwiej dzieci zrobił, ciągnie je nad wodę, rozstawi 10 wędek, dzieciom każe siedzieć w namiocie, a sam łapie, a potem ma wyniki. beka
Chyba wieczorem będę rozmawiał z moją o powiększeniu rodziny. Haha
 

Mariuszkk

Offline

Jak mają być chłopaki to trzeba w pełnię księżyca wysmiewacz
 

Grzegorz Petryna

Offline

No to nie dobrze, bo w najbliższą pełnię nie mogę. Zajęty jestem. Zastąpi mnie któryś z kolegów? Musi być chłopak. Haha
 

Lukaszb

Offline

Hahaha Haha Mogę Ci pożyczać moich dwóch bratanków, obaj napaleni na łowienie Okok
Możesz w ten sposób łowić na 3 wędki ale tylko metodą gruntowo/spławikową Usmiech
Do spiningu możesz brać jednego i we dwóch możecie łowić na Twoje uprawnienia Usmiech

Ja myślałem o trollingu bardziej dla swojego chrześniaka bo nie zniechęci się i nie będzie musiał rzucać cały czas, popływa sobie z wujkiem (czyli mną Haha ), a jak będzie branie to będzie miał siłę na hol, niekoniecznie suma Usmiech
Jeżeli nie uda się na moje uprawniania to wyrobię mu kartę i opłacę samą składkę na trolling bo tak chyba można no i się będzie dzieciak cieszył Usmiech

Jak ze spławikiem siedział przy mnie to co minutę "wujeeek, czemu nic nie bierze?" beka
 

Grzegorz Petryna

Offline

Łukasz, to chcesz jeszcze chrześniaka utopić na tej Twojej ceracie? Przepraszam Seahawku. Usmiech
 

Lukaszb

Offline

No proszę Cię Grzesiu, na przyszły sezon będzie nowe pływadło Usmiech

A co się stanie z seahawkiem zobaczycie wiosną, pożegnam się z nim w wielkim stylu Haha A jak to przeżyje to najwyżej go sprzedam Haha
 

Robertrs

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Jeśli tak, to wędka to nie problem, ale skąd wezmę 2 młodych łebków, co będą ze mną siedzieć. beka
Artur już ma łatwiej dzieci zrobił, ciągnie je nad wodę, rozstawi 10 wędek, dzieciom każe siedzieć w namiocie, a sam łapie, a potem ma wyniki. beka
Chyba wieczorem będę rozmawiał z moją o powiększeniu rodziny. Haha


Grzegorz, wcale nie musisz powiększać (choć jak najbardziej wskazane) aby połowić nawet nie na trzy a na 4 badyle. O ile mnie pamięć nie myli to jak ktoś ma glejt na rodzinę to małżowinka może w ramach Twojego papieru na dodatkowe dwa patyki łowić. Tylko dostarcz ją nad wodę Usmiech
 

Lukaszb

Offline

Łatwiej o dzieciaka niż o żonę teraz Haha
 

Grzegorz Petryna

Offline

Haha dobre Łukasz, ale taka prawda. Niestety małżonki nie posiadam, żyję na tak zwaną kartę rowerową. Haha Tego chyba w PZW nie będą chcieli uznać.
 

Lukaszb

Offline

A jakby powiedzieć, że nie zmieniła nazwiska? Toć z aktem ślubu nie chodzi nikt Haha Załatw sobie coś złotego na palec i zakładaj na ryby - będziesz miał otwieracz do piwa Haha
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wrocław - trolling Umawialnia informator dot. imprez 2 12 sierpnia 2018 11:23
Pytanie odnosnie żyłki sea master trolling? Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 1 24 czerwca 2017 13:33
Zawody trollingowe ''Sum Warty'' Yamaha Trolling Chalenge w Gorzowie wlkp. Umawialnia informator dot. imprez 2 03 lipca 2016 22:27
Trolling POLSKA Spinning, Trolling za sumem 10 05 stycznia 2016 17:55
Sum od kuchni strony Przepisy na suma Kulinaria 62 04 marca 2015 01:07
Wygenerowano w sekund: 1.81
51,471,510 unikalne wizyty