GoPro czy SJ4000 czy inna kamera? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Każdy gromadzi blizny w sercu. -Paulo Coelho


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
GoPro czy SJ4000 czy inna kamera?

Artur Betcher

Offline

Mimo wszystko trzeba się cieszyć że dla ludzi nie posiadających pieniędzy na GoPro istnieją alternatywy.
Profesjonalny operator polecał mi Aee S70 a w rozmowie przyznał że w niektórych kwestiach Aee S70 jest lepsza od GoPro a znowuż w niektórych GoPro jest lepsza. Mówimy nie o cenach a o samym nagrywaniu, obrazie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert Pytka

Offline

Mam od kilku dni s70 ale watro zastanowić się sd21
 

Gracjan Chlebicki

Offline

Jacek Gebala napisał(a):

Jedna bateria to jakieś półtorej godziny do dwóch nagrywania na GP. Za to ląduje się trzy Zmeczony W złych warunkach oświetleniowych radzi sobie bardzo dobrze, - też pod światło, Jak szybko się dostosowuje do zmiennych warunków oświetleniowych ciężko mi jest powiedzieć bo nie zwracałem na to uwagi.


Jak to działa w GP wiem bo posiadam tą kamerkę. Do ładowania używam zestawu Wasabi z bateriami z tym że kupiłem je dawno temu i na jedna baterie, z tego co widzę są zestawy do ładowania 2-ch baterii, jako że latam co tydzień UK-PL mogę pomóc to ogarnąć jak ktoś potrzebuje z ebay.

Byłem właśnie ciekaw co do tych parametrów w SJ4000 i innych "niskobudżetowych" kamerek.
Pozdrawiam
Gracjan
 

Jozefp

Offline

Trochę większa od złotówki Usmiech
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/5473785cc7f89_img-1790.jpg
 

Artur Betcher

Offline

My Józek mamy jakieś dziwne fluidy Haha
Dziś też Kasia kupiła mi komplet taki z LIDL za 99euro Haha
forumsumowe.pl/h/fshzw_img_0894jpg_aafa1.jpg
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Nie drażnijcie bo zaraz i ja sobie zamówię pfft Artur co to za wynalazek? Daje rade? Droższe niz SJ :/ Ciekawe czy w polskim Lidlu bedzie.
Catch & Release
Kajtek...
 

Jozefp

Offline

Jak będzie coś ciekawego w Dunajcu to wy też to zobaczycie niedługo Haha
 

Dariusz Kucharski

Offline

Też myślę o zakupie kamerki, ale..... wybór jest bardzo trudny czytam czytam i mam mętlik, chciałbym by miała ekran do podglądu, wymienne baterie,Go pro drożyzna i potem brak serwisu pogwarancyjnego Smutny może jakieś podpowiedzi? cena max 700 zeta, ale może być i za 300grin
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Michal Gorski

Offline

Ja będę kupował SjCama 4000 Wifi. Na Go Pro mnie nie stać a nic lepszego od SJ nie ma. Przynajmniej nie słyszałem. Jak chcesz kupić do 700zł to możesz wziąć SjCam 5000. Ma lepsze parametry niż 4000. Pamiętaj tylko że są już podróby SjCamów. Nie kupuj w dziwnych promocjach za połowę ceny chyba że ze sprawdzonych sklepów.
Catch & Release
Kajtek...
 

Dariusz Kucharski

Offline

jedna jest za 769 i bez polskiego menu druga sjcam sj5000 WiFi za 619 z Polskim menu ale zbytnio się nie różni od sj4000 ta drugą znalazłem za 389 zł są dobre w swej klasie nawet równają się z tymi o półkę wyżejOkok a ciekawe jak jest z serwisem pogwarancyjnym? już wiem czym się różniąpfft
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kamera Fotografia i wszystko z nią związane 14 10 kwietnia 2016 15:03
Kamera dla początkującego :) Fotografia i wszystko z nią związane 18 20 listopada 2014 00:04
Ukryta Kamera - Humor Hyde Park 71 20 września 2014 14:21
Discovery Science - weeb.tv czy inna opcja? Hyde Park 12 19 lipca 2014 15:35
Podwodna kamera akustyczna Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 5 02 grudnia 2012 21:06
Wygenerowano w sekund: 1.70
51,483,582 unikalne wizyty