VI Zlot FS 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gdyby ludzie kochali pracę, ciągle jeszcze oraliby ziemię zakrzywionym kijem i nosili ciężary na plecach. Autor: Elihan Feather


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
VI Zlot FS 2015

Artur Betcher

Offline

Dzwonił do mnie kolega Mariusz i zadeklarował że wpadnie tam do was żeby co nieco osuszyć i pogadać Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

JanuszKR

Offline

Elegancko Okok
Zapraszamy Piwko Rybki
 

Damian Szumilas

Offline

Ja też w piątek przyjadę razem z sąsiademUsmiech Jakaś konkretna godzina spotkania?Usmiech
 

Filipka

Offline

Betcher Ty nie masz kolegów. Masz wrogów i swoje ofiary. Które potem stają się wrogamiUsmiech Chuj Ci w dupe z całego serca. Panowie olejcie temat zlotu bo nie warto się tu angażować. Tyle. Dawaj bana i kij Ci w oko haha

Od Betchera Usmiech
Kultura pierwsza klasa czyli jak zwykle u ciebie. Mam nadzieję że się spotkamy i ci wyjaśnię co ja o tym myślę ( no chyba że tu po cichu będziesz wpadał jak szczur czyli jak inni co pierw się nachapali na mojej naiwności a potem plują publicznie gdzie mogą).
Rozumiem że stałeś się moją ofiarą dlatego że cię z żoną w moim własnym domu ugościłem, że tu spałeś, tu jadłeś, tu się bawiłeś.
Nie będę się tu rozpisywał bo to temat zlotu ale opisze w detalach nasz zlot nad Sekwaną tak żeby było jasne za co się ci których przyjąłem w moim domu jak rodzinę tak bardzo poobrażali Usmiech
 

JanuszKR

Offline

Niestety praca wymusza to, że najwcześniej jesteśmy w stanie się tam zjawić o 17:30.
 

Damian Szumilas

Offline

Hmm okiUsmiech Ja piątek mam wolne w pracy dlatego pytałem. Swoją droga wczoraj byliśmy z sąsiadem troszkę wyżej ponad śluza tylko po drugiej stronie i jeżeli dobrze myślę a chyba tak jest to widzieliśmy wczoraj tołpygi niesamowite strzały i grzbiety płynące w górę rzeki piękny widok
 

Rafal Trajdos

Offline

Proszę o usunięcie mnie z listy...
 

Artur Betcher

Offline

Zrobione. Mogę zapytać o powód?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

JanuszKR

Offline

Damian Szumilas napisał(a):

Hmm okiUsmiech Ja piątek mam wolne w pracy dlatego pytałem. Swoją droga wczoraj byliśmy z sąsiadem troszkę wyżej ponad śluza tylko po drugiej stronie i jeżeli dobrze myślę a chyba tak jest to widzieliśmy wczoraj tołpygi niesamowite strzały i grzbiety płynące w górę rzeki piękny widok


Damian kto wie może będą nam dane Wazelina
 

salto

Offline

Damian Szumilas napisał(a):

Ja też w piątek przyjadę razem z sąsiademUsmiech Jakaś konkretna godzina spotkania?Usmiech


Witam. Ja w piątek będę po południu, myślę że około 17.
Damian jak byłbyś wcześniej i byłoby wolne miejsce (stanowisko 6) z którego widać po przeciwnej stronie wlot do kanału dla barek to postaraj się zająć tą miejscówkę.
Pozdrawiam i do zobaczenia w piątek.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Kontrole PSR i SSR 2015 Forum ogólne o sumach 25 18 marca 2016 21:13
ZLOT FS 2016 Zloty i forumowe imprezy 28 02 marca 2016 19:44
Wędkarstwo podlodowe-sezon 2015/2016 Forum ogólne o sumach 62 25 stycznia 2016 13:13
NadEbro.pl i relacja z wyprawy 2015. Zloty i forumowe imprezy 14 10 stycznia 2016 15:58
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,486,778 unikalne wizyty