VI Zlot FS 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Abstrakcyjnej prawdy nie ma. Prawda jest zawsze konkretna. -Włodzimierz Lenin


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
VI Zlot FS 2015

Michal Wilk

Offline

Nie dziękuję Usmiech

A więc tak

Miejsce:
Rzeka Odra koło miejscowości Kostrzyn nad Odrą.
Mniej więcej 618.3 km. Dojazd z kostrzyna.
forumsumowe.pl/h/fshzw_2015_03_05_00_13_05_e8144.jpg

Prawy brzeg.
forumsumowe.pl/h/fshzw_2015_03_05_00_11_05_ec471.jpg

Foto interesującego nas odcinka. W niektórych miejscach dołki po 9m.
forumsumowe.pl/h/fshzw_odra_b4d36.jpg

A tu współrzędne:

forumsumowe.pl/h/fshzw_2015_03_05_00_14_56_0d2d8.jpg

Mam nadzieję że się podoba. Padają tam sztuki ponad 1.5m. Rzadziej zdążają się większe ale są. Można trolingować.

Gdyby ktoś chciał się wybrać łódka/pontonem na park narodowy ujście warty połowić a na prawdę jest gdzie
forumsumowe.pl/h/fshzw_2015_03_05_00_40_38_8cc68.jpg

to tak wyglądają opłaty(nie dotyczy pzw gorzów )

Wędkarz ma do wyboru kilka wariantów licencji:

Licencje na połów z brzegu na wszystkich udostępnionych wodach:

-         licencja całoroczna: 150 zł (90 zł dla emerytów, rencistów i młodzieży szkolnej i akademickiej do               26 lat)

-         licencja na okres 10 dni: 75 zł

Licencje na połów z prawego brzegu Warty, w tym:

-         licencja całoroczna: 100 zł (65 zł dla emerytów, rencistów i młodzieży szkolnej)

-         licencja na okres 10 dni: 50 zł

Wprowadza się dodatkową opłatę za połów z łodzi na rzece Warcie w wysokości 65 zł na cały rok.
 

Michal Gorski

Offline

Bajera Usmiech Problemem troszkę chyba jest granica :/
Catch & Release
Kajtek...
 

Michal Wilk

Offline

Musiał bym się dowiedzieć jak to jest. Ale jeśli siedzisz na prawym brzegu to nie ma raczej żadnego problemu. Ale podpytam jeszcze znajomych. Bo ja dopiero w tym roku będę się tam wybierał, a oni tam już któryś sezon.
 

Michal Gorski

Offline

Ale jak będę wywoził albo trollingował to mogę się do Dojczlanda przez przypadek zapuścić :/ A ichnich mandatów to ja płacić bym nie chciał Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 

Michal Wilk

Offline

Rozumiem. No ichne to nawet 5000 ojro... Oczko podpytam napewno ewentualnie zadzwonie jutro do pzw do gw. A granica przechodzi 100m od brzegu w połowie rzeki Oczko
 

Michal Wilk

Offline

A więc tak popytałem. I wygląda to tak łowić można do osi rzeki czyli jakieś 100-110 metrów. Trolingować można od fioletowej kreski w górę rzeki aż do ujścia rzeki Myśla.
forumsumowe.pl/h/fshzw_2015_03_05_09_16_41_91378.jpg

postaram się jeszcze dowiedzieć jak wygląda sprawa jedno dniowego zezwolenia u niemca. Bo ponoć na jeden dzień to groszowa sprawa i do załatwienia na miejscu.
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Hejo, co do niemiaszków nie jestem pewien czy bez niemieckich licencji na łowienie będziesz w stanie kupić zezwolenie na łowienie na tym odcinku rzeki tym bardziej z środków pływających bo tam ogólnie jest zakaz , trzeba się po niemieckiej stronie do wiedzieć jak na tym odcinku rzeki jest bo to nie przelewki to policyjny świat i wlepiają mandatów dużo z byle powodu i są one bardzo wysokie i nie uznają tam ustępstw, kompromisów i tekstów typu'' to dogadajmy się" więc warto o tym pamiętać.
 

Michal Wilk

Offline

Rozmawiałem dzisiaj z sekretarzem 3.pzw w Kostrzynie nad Odrą. Nie wiem skąd wiesz że nie można pływać jak podał mi dokładnie od którego momemtu można trolingować i dokąd oraz jak daleko od brzegu (oś rzeki). Powiedział też że można wykupić zezwolenie na połów na rzekę u niemca gdzies tam za mostem po prawej, i wystarczy opłacona polska karta. Nie znał tylko cen bo sam nie wykupuje ale jego znajomi wykupują lecz nie pamięta i nie chce kłamać.
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Wiem bo mieszkałem i łowiłem i nam Renem i Menem w Niemczech a tam był kategoryczny zakaz łowienia z środków pływających więc pisze co wiem Michale
 

Michal Wilk

Offline

To dziwne bo chłopaki odemnie z miasta płacą 99ojro za caly rok i pływają po odrze ile fabryka dała. I nie wiem co ma ren do Odry. Druga strona kraju i łączy je tylko tyle że są graniczne. I to wszystku, po bugu po jakiś kawałku też nie można pływać. Ale nie mówimy tu o Bugu tylko o tym wybranym kawałku rzeki Odry od około 618 km w górę.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Kontrole PSR i SSR 2015 Forum ogólne o sumach 25 18 marca 2016 21:13
ZLOT FS 2016 Zloty i forumowe imprezy 28 02 marca 2016 19:44
Wędkarstwo podlodowe-sezon 2015/2016 Forum ogólne o sumach 62 25 stycznia 2016 13:13
NadEbro.pl i relacja z wyprawy 2015. Zloty i forumowe imprezy 14 10 stycznia 2016 15:58
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,541,219 unikalne wizyty